ذخیره پیش نویس مطالب ارسالی در اینستاگرام ممکن شد ۳۱ شهریور, ۱۳۹۵

برنامه به اشتراک گذاری عکس اینستاگرام به کاربران امکان داد برای چند ساعت یا چند روز مطالب ارسالی خود را به صورت پیش نویس ذخیره کنند و سپس آنها را ارسال کنند.

اقتصاد پرس: کاربران از این پس به راحتی می توانند انواع جلوه های ویژه، فیلتر، نوشته و اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی را ذخیره کرده و سپس در زمانی که مناسب می دانند آنها را در اینستاگرام منتشر کنند.

البته پیش از این هم در صورت اتصال ضعیف به اینترنت ارسال پست های کاربران تا زمانی که آنها به اینترنت پرسرعت دسترسی داشته باشند به تاخیر می افتاد. اما از این پس مدیریت ارسال هر پست به طور کامل به کاربران واگذار شده است.

کاربران برای مشاهده پست های ذخیره شده باید بر روی آیکون دوربین در مرکز نمایشگر کلیک کنند و سپس گزینه Library را انتخاب کنند. در این حالت پست ها در مرکز نمایشگر و در زیر بخش پیش نویس نمایش داده می شوند.

قابلیت یاد شده به تدریج برای استفاده تمامی کاربران در حال اضافه شده است و برای دسترسی به آن نیازی برای به روزکردن برنامه اینستگرام وجود ندارد و کاربران در نهایت بعد از چند ساعت و به روزکردن برنامه یاد شده می توانند به قابلیت مذکور دسترسی پیدا کنند.

 

منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *