افزایش نرخ دلار و کاهش قیمت سکه در بازار آزاد ۷ شهریور, ۱۳۹۵

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (یکشنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۶۴ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۵۳۰ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با دو هزار ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۱۰۸ هزار ریال دادوستد کردند.

اقتصادپرس: بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۲۵۹ ریال کاهش نسبت به روز گذشته (دوشنبه ششم شهریورماه) به ۳۹ هزار و ۹۱۸ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۲۰ ریال افزایش قیمت، ۴۶ هزار و ۷۳۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با ۱۰ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۴۰ هزار ریال افزایش قیمت، پنج میلیون و ۶۶۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه نیز با ۲۰ هزار ریال افزایش قیمت، دو میلیون و ۹۴۰ هزار ریال دادوستد شد.
در معاملات امروز بازار آزاد، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به دیروز، یک میلیون و ۸۰۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۲۹ هزار و ۸۷۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته، یک هزار و ۳۲۱ دلار و ۵۰ سنت قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۵۴۰ ریال و هر یورو را ۴۰ هزار و ۲۰۰ ریال اعلام کرده است.

منبع: ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *