تایید عرضه نسخه ویژه گلکسی نوت 7 در چین ۲۳ مرداد, ۱۳۹۵

اکنون مشخص شده که این شایعات صحت دارند. مطابق با گزارش وب سایت The Korea Herald، مدیر ارشد موبایل سامسونگ، Koh Dong Jin در این زمینه گفت:

اقتصادپرس:شرکت سامسونگ پس از ماه‌ها انتظار بالاخره در تاریخ ۱۲ مرداد از جدیدترین عضو خانواده نوت‌های خود یعنی گلکسی نوت ۷ رونمایی کرد. از جمله مهم‌ترین مشخصات این گوشی می‌توانیم به ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی اشاره کنیم. حافظه داخلی این گوشی با پشتیبانی از کارت حافظه میکرو اس دی قابل ارتقا است اما اگر بخواهید از قابلیت دو سیم کارته این گوشی استفاده کنید، دیگر امکان افزایش ظرفیت حافظه داخلی وجود نخواهد داشت.

با توجه به همین محدودیت، در هفته جاری شایعاتی درباره قیمت و تاریخ عرضه یک نسخه متفاوت از نوت ۷ همراه با ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در بازار چین خواندیم.

اکنون مشخص شده که این شایعات صحت دارند. مطابق با گزارش وب سایت The Korea Herald، مدیر ارشد موبایل سامسونگ، Koh Dong Jin در این زمینه گفت:

درست است، ما در حال بررسی عرضه یک فبلت جدید با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی در چین هستیم زیرا شرکت‌های چینی به شدت در حال تولید و عرضه محصولاتی با حافظه داخلی بالا هستند.

صحبت‌های Koh تا حد زیادی قابل قبول است و شرکت‌هایی همچون وان پلاس گوشی‌هایی با رم ۶ گیگابایتی را به بازار عرضه کرده‌اند اما سوال اینجاست که چرا سامسونگ این ایده را برای تمامی نسخه‌های گلکسی نوت ۷ در نظر نگرفته است. مدیر ارشد موبایل سامسونگ هم چنین اضافه کرد که سامسونگ با در نظر گرفتن واکنش کاربران از کشورهای مختلف، قابلیت عرضه این نسخه جدید را در سایر مناطق نیز بررسی خواهد کرد.

منبع: تک شاتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *