دهمین نمایشگاه ارتباطات مخابراتی ترکمنستان آغاز بکار کرد ۸ مهر, ۱۳۹۵

دهمین نمایشگاه بین‏‌المللی «صنعت ارتباطات مخابراتی، فناوری ارتباطات و اطلاعات» ترکمنستان در «عشق‌‏آباد» آغاز به کار کرد.

اقتصاد پرس: دهمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و فناوری ارتباطات و اطلاعات ترکمنستان «Türkmen Tel 2016»، ساعتی پیش با حضور مقامات عالی‌رتبه دولتی این کشور در «عشق‌آباد» آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه بیش از ۹۰ شرکت از ۱۸ کشور جهان و بدون حضور شرکت‌های ایرانی، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در این صنعت را به نمایش گذاشته‌اند.

بر اساس این گزارش، در نمایشگاه بین‌المللی مخابرات و فناوری ارتباطات و اطلاعات ترکمنستان همچنین آخرین تولیدات صنعت مخابرات، ارتباطات، صدا و سیما، سامانه‌های ماهواره‌ای و نیز جدیدترین دستاوردها در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

در حاشیه نمایشگاه مذکور، همایش بین‌المللی علمی و تجربی «فناوری ارتباطات» نیز با حضور مقامات و کارشناسان مربوطه دولتی ترکمنستان و نمایندگان شرکت‌های خارجی در محل سالن کنفرانس نمایشگاه عشق‌آباد برگزار خواهد شد.

قرار است تعداد زیادی مقاله‌ تخصصی از سوی شرکت‌های خارجی شرکت‌‌کننده در این نمایشگاه بین‌المللی در زمینه‌های سیستم‌های ماهواره‌ای، مخابرات و ارتباطات در این همایش ارائه شود.

همچنین در این همایش درباره سیستم‌های مخابراتی، تلفن همراه، فناوری سخت‌افزارهای رایانه‌ای، بانک اطلاعات و نحوه به‌کارگیری تجهیزات و فناوری ارتباطات در صنعت پزشکی، ارتباطات و تجهیزات رادیویی و نیز همکاری‌های همه جانبه در این عرصه‌ها بحث و تبادل نظر خواهد شد.
منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.