اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مشکلات کنونی کشور است ۸ مهر, ۱۳۹۵

وزیر کشور گفت: بهترین راهکار برای حل مشکلات کنونی کشور، اتکا به توانمندی های داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالرضا رحمانی فضلی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس اظهارداشت:اقتصاد مقاومتی مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است و همه باید تلاش کنیم تا این رهنمود اجرایی شود.

اقتصاد پرس:وی افزود: آنچه که می تواند در استقامت و پایمردی مردم مؤثر باشد، رفع مشکلات داخلی کشور با اولویت مسائل اقتصادی است.
وزیر کشور تصریح کرد: آسیب های اجتماعی و مسائل اقتصادی از مسائل مورد توجه و تاکید رهبری است و امروز نیز این دو محور باید در اولویت برنامه مسئولان کشور قرار گیرد و برای حل آن برنامه ریزی کرد.
با اقتدار در برابر تهدیدات ایستاده ایم
رحمانی فضلی یادآورشد: دشمنان در ۳۷ سال گذشته و در هر مقطعی با ترفندها و توطئه های مختلف درصدد آسیب زدن به نظام اسلامی برآمدند اما به لطف الهی و رهبری هوشمندانه و حضور مردم همه آنها خنثی شد.

وزیر کشور افزود: امروز صهیونیست ها و آمریکایی ها تلاش می کنند اسلام مورد نظر خود که همان اسلام آمریکایی است را تعریف و ترویج کنند تا علیه ایران اسلامی و کشورهای مسلمان تهدیدی برای صلح و دوستی ایجاد شود.
رحمانی فضلی یادآورشد: ملت ما هرگز نگران این تهدیدات نبوده و نیست و با اتکا به علم و دانش و تجهیزات دفاعی خود و داشتن نیروهای مسلحی شجاع و قدرتمند از خود دفاع می کند.
وی گفت: نظام اسلامی در همه صحنه ها به حضور و مشارکت مردم دلگرم است و امروز نیز هر جا احساس خطر کند با کمک مردم مشکلات را از سر راه برمی دارد.

وزیر کشور با اشاره به ظرفیت های استان قزوین هم اظهارداشت: قزوین با ظرفیت هایی که دارد، علاوه بر تأمین نیازهای خود قادر است نقش کشوری هم ایفا کرده و در مقاطع مختلف به یاری استانهای دیگر شتافتند.

منبع:مهرنیوزدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.