پیوند قول‌های بازرسی ایران و آلمان ۲۸ مرداد, ۱۳۹۵

قرارداد مشارکت دو شرکت بزرگ بازرسی و تست در ایران و آلمان در زمینه توسعه سطح کیفی، ایمنی، سلامت در کشور به امضا رسید.

اقتصادپرس: در مراسمی که روز چهارشنبه در تاریخ ۹۵/۰۵/۲۷ در محل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و با حضور مدیران عامل و مدیران اجرایی دو شرکت برگزار و قرارداد مشارکت بین شرکت‌های TUV NORD  و ISQI منعقد و به امضا طرفین رسید.

بر اساس این مشارکت نامه این دو شرکت بزرگ بازرسی و تست در ایران و آلمان در زمینه توسعه سطح کیفی، ایمنی، سلامت در کشور با استفاده از ابزارهای تست و بازرسی همکاری خواهند داشت.

هلدینگ بین المللی TUV NORD از ۱۴۸ سال پیش در کشور آلمان تاسیس و در حال حاضر با بیش از ۱۴هزار نفر پرسنل در قریب به ۹۰ کشور دنیا فعالیت می‌نماید و بیش از ۱۸۰ شرکت در این هلدینگ در زمینه‌های بازرسی و تست، ارزیابی انطباق و مدیریت و انتقال تکنولوژی فعالیت دارند که همه ارکان شرکتTUV NORD آلمان از این مشارکت نامه حمایت نموده‌اند.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران نیز با قدمتی حدود ۳۰ ساله به عنوان بزرگترین شرکت بازرسی فنی داخلی دارای صلاحیت‌های مختلف از سازمان‌ها و ارگان‌های ناظر داخلی است و در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های لازم را جهت توسعه فعالیت‌های خود به سایر کشورهای دنیا انجام داده است.

این دو شرکت امید دارند با این مشارکت بتوانند با استفاده از توان تکنولوژیکی و فنی هلدینگ TUV NORD در سراسر دنیا و ظرفیت های تست و بازرسی ISQI در داخل ایران، زمینه ارتقا سطح کیفیت، ایمنی و سلامت را در صنایع و خدمات مختلف فراهم آورند.

منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *