کاهش نرخ دلار و برخی انواع سکه ۱۶ مرداد, ۱۳۹۵

صرافان ارز و سکه در معاملات امروز (شنبه) بازار آزاد، هر دلار آمریکا را با ۳۴ ریال کاهش قیمت نسبت به پنجشنبه هفته گذشته ۳۵ هزار و ۲۱۶ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با ۱۳ هزار و ۶۰۰ریال کاهش ۱۱ میلیون و ۲۰ هزار ریال دادوستد کردند.

اقتصادپرس: بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر، با ۳۸۵ ریال کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته (پنجشنبه ۱۴ مردادماه) به ۳۹ هزار و ۱۳۵ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۳۵۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۵۹۰ ریال فروخته شد.
همچنین برپایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح قدیم با ۶۵ هزار ریال افزایش به ۱۱ میلیون و ۲۰۵ هزار ریال، هر قطعه نیم سکه با ۳۰ هزار ریال کاهش قیمت پنج میلیون و ۵۶۰ هزار ریال و هر قطعه ربع سکه با ۲۰ هزار ریال کاهش قیمت، دو میلیون و ۸۷۰ هزار ریال دادوستد شد.
براساس معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال کاهش قیمت نسبت به دوره زمانی مورد بررسی ، یک میلیون و ۸۲۰ هزار ریال فروخته شد و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۴۳ هزار و ۴۸۰ ریال بفروش رسید.
برپایه گزارش اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا را با کاهش قیمت ۱۴ دلار و ۶۰ سنتی نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته، امروز یک هزار و ۳۳۶ دلار و ۴۰ سنت اعلام شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۲۸۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۳۴۰ ریال اعلام کرد.

منبع: ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *