ما از بیکاری جوانان شرمنده‌ایم ۲۰ خرداد, ۱۳۹۵

اتحادیه سراسری بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاون کشور در مورد بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس درباره خجلت از بیکاری جوانان، اعلام کرد: رهبر عزیز، ما شرمنده‌ایم.

اقتصادپرس: بواری مدیر عامل اتحادیه سراسری بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاون کشور با ارسال بیانه‌ای اعلام کرد: «رهبر عزیز ما شرمنده‌ایم».

این بیانیه در مورد بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در جمع نمایندگان مجلس در روز یکشنبه هفته جاری بود که فرمودند: «خجلت و شرمندگی نظام از بیکاری یک جوان از خجلت و شرمندگی جوان بیکار در خانواده خود بیشتر است».

بدین وسیله اتحادیه سراسری بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاون کشور از مقام معظم رهبری که با تذکرات اخلاقی و سخنان پدرانه و حکیمانه خود نمایندگان مردم را نه، بلکه تمام مردم ایران اسلامی را رهنمود می‌فرمایند، قدردانی نموده و با ابراز تأسف و شرمندگی از حضور ایشان به لحاظ شرایط اشتغال کشور، به حکم وظیفه سازمانی خود قاطعانه آمادگی خود در جهت رفع مشکل اشتغال در سطح کشور اعلام کرده و در کنار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه‌های متولی اشتغال و کارآفرینی در کشور تلاش همه‌جانبه خود را به وسیله شبکه بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاون در استان‌ها به کار خواهیم بست تا به حول و قوه الهی نزد پروردگار و مقام معظم رهبری از شرمندگی به در آییم.

«رهبر عزیز ما شرمنده‌ایم»

اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل اتحادیه سراسری بنیادهای توسعه کارآفرینی و تعاون کشور

منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *