صدرا در ۳ سال اخیر فراموش شده بود ۹ خرداد, ۱۳۹۵

کارشناس ارشد حمل و نقل با بیان این‌که دولت طی سه سال اخیر صدرا را فراموش کرد و نمی‌دانست این کشتی‌سازی کجاست، گفت:با حمایت قرارگاه خاتم‌الانبیاء و حضور در صدرا و تزریق نقدینگی وضعیت این کشتی سازی بهبود یافته است.

اقتصاد پرس: قباد چوبدار اظهار کرد: با حمایت قرارگاه خاتم‌الانبیاء و حضور در صدرا و تزریق نقدینگی وضعیت این کشتی سازی بهبود یافته است.

وی تصریح کرد: با توجه به این‌که سردار عبدالهی شخصاً برای صدرا وقت می‌گذارد و در آنجا حضور دارد وضعیت صدرا از گذشته بهتر شده است. اگر این حضور و حمایت چه از طریق قرارگاه و چه از طریق دولت ادامه داشته باشد، وضع صدرا خوب می‌شود.

وی با یادآوری این‌که در سه سال اخیر دولت هیچ حمایتی از صدرا نکرده است، افزود: دولت صدرا را فراموش کرد و بلد نبود این کشتی‌سازی کجاست. اولویت دولت صدرا نبود.

وی با بیان این‌که فعال شدن صدرا می‌تواند ۱۵ هزار شغل مولد ایجاد کند، اظهار کرد: دولت یا نتوانست یا نخواست کاری برای صدرا انجام دهد تا زمینه اشتغالزایی مولد را فراهم کند.

این کارشناس ارشد حمل و نقل در ادامه با بیان این‌که فکر می‌کنم که دولت خوابش برده است، گفت: دولت یا این‌که دچار ابهام شده یا آن‌که مسیر راه گم کرده است.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.