لایحه برنامه ششم اشکالات محتوایی دارد ۱ شهریور, ۱۳۹۵

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر این که برنامه ششم اشکالات محتوایی دارد گفت: قطعا نمایندگان مجلس پیشنهادات و اصلاحات محتوایی مورد نظرشان را در این لایحه اعمال می کنند.

اقتصادپرس: عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران تسنیم، لایحه برنامه ششم توسعه را دارای اشکالات محتوایی متعددی دانست و گفت: نمایندگان مجلس در صحن علنی این اشکالات را مطرح و اصلاح می‌کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزود: همچنین اشکالات شکلی نظیر زمان‌بندی پروژه‌ها و جدولها در متن برنامه پیشنهادی دولت وجود دارد که باید اصلاح شوند، اما به این معنا نیست که مجلس در محتوا ورود نکند.

وی ادامه داد: قطعا نمایندگان مجلس پیشنهادات و اصلاحات محتوایی مورد نظرشان را در مجلس بیان می‌کنند.

گفتنی است که امروز محمد باقر نوبخت در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید مرکز آمار ایران گفته است: با توجه به آنکه نمایندگان یکسری ایرادهای شکلی را به لایحه برنامه ششم وارد دانسته‌اند، ما اقدام نوآورانه‌ای انجام دادیم و با توجه به آنکه در سنوات گذشته برخی مواد تکرار می‌شد این موارد را جمع آوری کرده و همه آنها را به صورت یکجا تحت عنوان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه به مجلس تقدیم کردیم که مجلس محترم آن را تصویب کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *