های نفت شاخص آمریکا افزایش یافت ۲۶ مرداد, ۱۳۹۵

در پی زنده شدن امیدها برای کاهش تولید نفت در سازمان کشورهای صادر کننده نفت ، اوپک، بهای نفت خام سبک و شیرین شاخص نیویورک، وست تگزاس اینترمیدیت (دابلیو.تی.آی)، در پایان معاملات روز دوشنبه افزایش یافت.

اقتصادپرس: بهای هر بشکه نفت خام سبک و شیرین، وست تگزاس اینترمدییت (دبلیو.تی.آی) که بیشتر برای قیمت گذاری نفتی که در آمریکا مصرف می شود به کار برده می شود در پایان معاملات بازار نفتی نیویورک، نایمکس،برای تحویل در ماه سپتامبر با یک دلار و ۲۵ سنت افزایش نسبت ‏به پایان معاملات روز کاری پیشین به ۴۵ دلار و ۷۴ سنت رسید.

«جین مک جیلان» ‏کارشناس ‏شرکت کارگزاری و مدیریت انرژی «تردیشن ‏انرجی»  که نوسانات قیمت ‏نفت و حامل های انرژی را در بازارهای ‏جهانی بررسی و واکاوی می کند در این باره گفت
هرچند این توقف تولید همچنان فرضی است اما فشار بازار را برای کاهش بهای نفت کم کرد.

مت اسمیت، کارشناس بنگاه پژوهش‌های ‏اقتصادی و خدمات مالی ‏‏«کلیپردیتا» که نوسانات ‏و مشکلات بازار مالی ‏را نقد و بررسی ‏می‌کند، گفت: طی تعطیلات پایان هفته ، همچنان شاهد تفاسیر مثبتی در مورد کاهش تولید نفت بودیم.

دیوید هافتون دیگر تحلیل گر نفتی در این مورد خاطر نشان کرد: آیا این نشست جدی است و می توان از آن انتظار داشت؟ پاسخ ها به پرسش احتمالا و نه خواهد بود. افزایش کنونی بهای نفت بیش از اینکه مبتنی بر اقدام باشد، بر کلمات تکیه دارد.

منبع: خبرگزاری صدا وسیمادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *