مصوبه جدید IPC به زودی اجرا می شود ۱۱ مرداد, ۱۳۹۵

معاون وزیر نفت گفت: این مصوبه از سوی هیئت وزیران و قرارگاه اقتصاد مقاومتی به تصویب رسیده و در نهایت روز پنجشنبه اجرا می شود.

اقتصادپرس: علی کاردر معاون وزیر نفت در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت ملی گاز ایران با اشاره به تایید IPC  از سوی مقام های ذی ربط گفت: جلسات متعددی مقام معظم رهبری با تمامی منتقدین در خصوص بحث های IPC  برگزار کرده به طوری که در قرارگاه اقتصاد مقاومتی طی چندین جلسه بند بند این موضوع بررسی شده و در نهایت از سوی این قرارگاه  به تصویب رسیده است.

معاون وزیر نفت ادامه داد: پس از تایید این مصوبه از سوی هیئت وزیران و قرارگاه اقتصاد مقاومتی در نهایت روز پنجشنبه مصوبه جدید دولت به اجرا گذاشته خواهد شد.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در خصوص اولین قرارداد خارج از مناقصه بیان کرد: در حال حاضر فضایی نداریم و حال می بایست جلو برویم به طوری که اگر میدان مشترک باشد اجازه مقام وزارت طبق آیین نامه شرکت نفت ایران ضروری است و اگر غیر مشترک باشد کمیته ویژه، وزرای اقتصاد دارایی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت بررسی خواهد نمود.
وی با اشاره به صادرات ۲میلیونی نفت ایران تصریح کرد: از گذشته تا کنون بیشترین مشتری نفت ایران شرق آسیا بوده به طوری که این روند هم اکنون افزایش یافته است.
منبع: پارس نیوز


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.