تداوم چالش‌های مدیریتی در پردیس ۱۸ خرداد, ۱۳۹۵

جلسه مجمع عمومی شرکت عمران شهرهای جدید به ریاست نریمان (معاون وزیر راه و شهرسازی) لحظاتی پیش برای انتخاب سرپرست جدید شهر پردیس آغاز شده و این مجمع در حال بررسی بر روی دو گزینه برای قبول سرپرست شهر جدید پردیس است.

اقتصادپرس: پس از اینکه در ۱۶ خرداد ماه جاری محسن نریمان مدیر عامل شهرهای جدید و معاون وزیر راه و شهرسازی حکم برکناری رجب صلاحی مدیر عامل سابق شهر پردیس را به او ابلاغ کرد نام دو گزینه برای قبول سرپرستی شهر جدید پردیس مطرح شد.

خبرنگار فارس کسب اطلاع کرد نریمان با یکی از گزینه ها که غفوری مدیر عامل کنونی شهر جدید امیرکبیر است روز گذشته جلسه‌ای برگزار کرده و نظرات او را جویا شده است.

اما ظاهرا پذیرفتن سرپرستی شهر پردیس از سوی گزینه دوم که زمانی مدیر عامل شهر جدید پرند بوده با وسواس بیشتری از سوی او پیگیری می شود. چاغروندی که زمانی مدیر عامل پرند بوده و از مشکلات درونی این شهر در خصوص واگذاری واحدهای مسکن مهر با خبر است برای پذیرفتن سرپرستی شهر جدید پردیس ظاهرا شروطی را قرار داده است.

در جلسه مجمع عمومی امروز که به ریاست نریمان تشکیل شده ،طاهرخانی،میریان،رمضان پور،ولی پور،بابازاده و سایر معاونان حضور دارند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،اگر چه رجب صلاحی مدیر عامل سابق شهر پردیس چند ماهی بیشتر در این پست فعالیت نکرده بود اما قطعا این شهر دارای مشکلات عدیده ای برای واگذاری واحدهای مسکن مهر است که حل آنها از عهده یک مدیر به تنهایی خارج است.

بر این اساس اگر مدیر عامل جدید شهر پردیس چندین بخش مهم مانند تعیین تکلیف قیمت نهایی مسکن مهر،همپوشانی قراردادها و قیمت قطعی،تامین خدمات زیربنایی و در نهایت بحث بیمه و مالیات واحدهای مسکن مهر را برطرف نکند مشکلات واگذاری واحدهای مسکن مهر برطرف نخواهد شد و باز هم در ماه‌های آتی شاهد تغییر مدیر عامل این شهر خواهیم بود.

منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *