فروش عطر و خودکار و چرم در همایش تخصصی وزارت ارتباطات ۸ خرداد, ۱۳۹۵

همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات با رایحه ای متفاوت در سالن شهید قندی با حضور اسپانسرهایی از محصولات خودکار، عطر و چرم برگزار شد.

اقتصاد پرس: همایش سراسری روابط عمومی های وزارت ارتباطات و سازمان ها و شرکت های تابعه این مجموعه صبح امروز در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد.

مسئولیت برگزاری این همایش با شعار روابط عمومی، افکار عمومی و فضای مجازی با دانشکده پست و مخابرات مجموعه وزارت ارتباطات است که در نهایت تعجب از حضور اسپانسرهایی خارج از حوزه فناوری اطلاعات برای این مراسم استفاده شده است.

در سالن ورودی همایش اسامی برندهایی از تبلیغات، خودکار، عطر و ادکلن و چرم به چشم می خورد به گونه ای که اولین غرفه از در ورودی بعد از پذیرش برند هلنسا، بعد از آن خودکار کنکو، آنی یاب و آریا چرم قرار دارد.

در حالی که استقبال خوبی از غرفه های مستقر در سالن صورت گرفته اما این برای اولین بار است که وزارت ارتباطات از حضور اسپانسرهایی این گونه بهره برده است.

در این مراسم قرار است دبیر شورای اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین عاملی عضو شورای عالی فضای مجازی و محمود واعظی وزیر ارتباطات سخنرانی کنند. این مراسم تا عصر امروز در وزارت ارتباطات دایر خواهد بود.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *