نخستین کنسرت مجازی بر بستر شبکه ملی اطلاعات ۱۸ مرداد, ۱۳۹۵

-مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت ایران گفت:نخستین گنسرت موسیقی مجازی ایران با بهره گیری از شبکه ملی اطلاعات یکشنبه شب برگزار شد.

اقتصادپرس: محمد جواد آذری جهرمی در جمع خبرنگاران افزود: امشب برای نخستین بار کنسرت مجازی سالار عقیلی. توسط ۶اپراتور کشور برای برخی مشترکان این اپراتورها به صورت مجازی به اجرا در امده است.
وی عنوان کرد: کنسرت مجازی امشب حاصل راه اندازی زنجیره های مختلف شبکه ملی اطلاعات است که در هفته دولت امسال رونمایی خواهد شد.
آذری جهرمی خاطرنشان ساخت:اکنون ارایه دهندگان، خدمات فعالیت های خود را بر بستر شبکه ملی اطلاعات آغاز کرده و همان گونه که پیش بینی می شد خدمات صوت و تصویر بیشترین نقش را در توسعه ترافیک این بخش بر عهده داشته باشند و موفق. باشند.
معاون وزیر ارتباطات گفت:اقدام های صورت گرفته سبب شده اکنون موانع شرکت های تولید محتوا برداشته شود و آنان بتوانند ضمن پرداخت هزینه اتصال به شبکه درازای ترافیکی که در ان.آی.ایکس ایجا د می کنند درآمد داشته باشند.
وی عنوان کرد:اکنون یکی از مجموعه های صدا وسیما در فرایند مناقصه VODبرنده و با همکاری حوزه هنری برای بهره مندی از فضای ایجاد شده اقدام به برگزاری کنسرت مذکور کرده که توسط ۶ اپراتور برای برخی مشترکانی که پیامک مربوط را دریافت کرد.

منبع: ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.