راه‌اندازی خط تولید میلگرد باحمایت صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری ۲۹ تیر, ۱۳۹۵

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون با اشاره به اینکه توسعه بخش تعاون را در دستور کار داریم گفت: خط تولید میلگرد در استان چهار محال و بختیاری با حمایت های این صندوق راه اندازی می شود.

اقتصادپرس: مهدی حسین نژاد از راه اندازی خط تولید میلگرد در استان چهار محال و بختیاری خبر داد و گفت:این خط تولید با حمایت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: پس از ارائه درخواست از سوی شرکت تعاونی تولید انواع شمش و میلگرد، کمیته فنی صندوق پس از بررسی های کارشناسانه با صدور ضمانت نامه ای اعتباری به منظور گشایش اعتبار اسنادی ارزی نزد بانک توسعه تعاون جهت خرید انواع ماشین آلات برای راه اندازی خط تولید تبدیل شمش به میلگرد موافقت نمود.

حسین نژاد اظهار داشت: این ضمانت نامه با ارزشی بالغ بر ۷۰٫۰۰۰میلیون ریال و به مدت۱۰۴ماه برای تعاونی فولاد سفید دشت استان چهارمحال بختیاری مورد تصویب قرار گرفته که این شرکت پیش تر مجوز فعالیت خود را از اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران و وزارت صنایع و معادن کسب نموده است.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری تعاون  با بیان اینکه توسعه این تعاونی را با اشتغالزایی۲۲۵ نفر در قالب توسعه تعاونی شرکت های تعاونی روستایی در دستور کار داشتیم گفت: صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، با تصویب ضمانت نامه ای زمینه توسعه تعاونی شرکت های تعاونی روستایی را فراهم کرده است.

وی گفت:براساس تفاهم نامه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی و بانک توسعه تعاون و به منظور تهیه ملزومات کشاورزی مورد نیاز باغ داران، صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با صدور ضمانت نامه ای ۲هزار میلیون ریالی در مدت۱۲ماه نقش قابل توجهی را برای تأمین زنجیره توزیع نهاده های کشاورزی آن تعاونی ایفا کرد.

حسین نژاد با بیان اینکه با توسعه فعالیت های این تعاونی، شمار اشتغالزایی در آن به ۲۲۵ نفر خواهد رسید افزود:این صندوق به منظور بهبود سطح رفاهی مسافران و ارتقا امکانات سیستم حمل و نقل بین شهری ضمانت نامه دیگری را به ارزش۳٫۸۸۵میلیون ریال برای مدت۱۰ماه به تعاونی با موضوع فعالیت ارائه خدمات رفاهی و گردشگری اعطا کرد.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *