افتتاح صوری در پردیس برای کاهش فشار افکار عمومی ۲۱ تیر, ۱۳۹۵

در حالی تعدادی از واحدهای مسکن مهر پردیس امروز افتتاح شد و البته به متقاضیان تحویل نشد که به نظر می‌رسد این اقدام با هدف کاهش فشار افکار عمومی و همچنین ترغیب متقاضیان برای تکمیل آورده صورت گرفته است.

اقتصادپرس: همانگونه که اشاره شد تعدادی از واحدهای مسکن مهر پردیس امروز افتتاح شد. این اقدام پس از سه بار خلف وعده افتتاح طی سال گذشته و امسال صورت گرفت.

در آخرین وعده قرار بود نیمه اردیبهشت ماه امسال ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر فاز ۱۱ کوزو این شهر افتتاح شود، اما با وجود آن که رسانه‌ها هم برای مراسم افتتاح به پردیس دعوت شدند به دلیل آنچه آلودگی آب عنوان شد، این افتتاح به سرنوشت دو وعده پیش از آن دچار شد.

در خلال خلف وعده‌های متعدد، مدیریت عمران پردیس تغییر کرد و غفوری جایگزین رجب‌صلاحی شد. سرپرست شرکت عمران پردیس نیز امروز به همراه شماری از مسئولان و مدیران ذی‌ربط در طرح مسکن مهر بی سر و صدا سه بلوک از فاز ۱۱ را افتتاح کرد. واحدهایی که مدت‌هاست (از دولت قبل) ساخته شده و تنها مانع آنها برای افتتاح و پس از آن تحویل نبود خدمات زیربنایی بوده است.

گرچه واحدهای مسکن مهر بلوکهای ۸۹، ۹۰ و ۹۱ پروژه کوزو پردیس افتتاح شده، اما خبرها حکایت از آن دارد که هنوز مسائل مربوط به تامین خدمات زیربنایی حل نشده است. هنوز  مشکل سری قبل که افتتاح دوران رجب‌صلاحی را هوا کرد،‌باقی است.

از سوی دیگر انشعاب گاز واحدها به طور کامل متصل نشده است. به نظر می‌رسد اقدام عالی‌ترین مقام شرکت عمران پردیس با دو هدف کاهش فشار افکار عمومی در خصوص طولانی شدن افتتاح واحدهای مسکن مهر این شهر و همچنین ترغیب متقاضیان برای تکمیل آورده صورت گرفته است.

متقاضیانی که به رقم اعلام شده علی‌الحساب آورده اعتراض دارند و می‌گویند نباید هزینه تامین زیرساختهای مسکن مهر از پول آنها تامین می‌شد.

به گزارش تسنیم،غفوری سرپرست شرکت عمران پردیس امروز در جمع متقاضیان گفته است: متقاضیانی زون ۴ شمالی واحد داشته و آورده نقدی آنها ۳۳ میلیون تومان است برای تحویل قرارداد نهایی به کارگزاری مسکن مهر مراجعه کنند و متقاضیانی که در بلوک های تحویل هستند و آورده آنها ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است، می توانند کلید خود را تحویل بگیرند.

مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی نیز وعده‌ داده برای هفته دولت در دو مرحله باید مسکن مهر پردیس افتتاح شود.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *