کد خبر : 27054
تاریخ انتشار : جمعه 1 تیر 1403 - 8:42

کنایه سنگین پورمحمدی به زاکانی؛ نفت را ارزانتر فروختیم و تازه پولش را هم نگه میدارد تا آقای زاکانی برود از همانجا قرارداد ببندد!

کنایه سنگین پورمحمدی به زاکانی؛ نفت را ارزانتر فروختیم و تازه پولش را هم نگه میدارد تا آقای زاکانی برود از همانجا قرارداد ببندد!

پورمحمدی گفت: بخاطر قانون مجلس نبوده است. بخاطر بحث رقابت چین و آمریکا بوده و … نفت را ارزانتر فروختیم و تازه پولش را نگه میدارد تا آقای زاکانی برود از همانجا قرارداد ببندد و… آیا تورم کنترل شده؟ نقدینگی کاهش یافته؟ باید عمیقتر و جدی‌تر نگاه کنیم.

پورمحمدی می‌گوید ترامپ شاید بخواهد برگردد. باید در این میدان با قدرت برویم و از فرصتها استفاده کنیم.

قسمتی از اظهارات مصطفی پورمحمدی در ادامه می‌آید:

نفت را ارزان می فروشند و پول بلوکه می شود که زاکانی تهش برود از ان استفاده کند برای واردات.

حتماً ترامپ شاید بخواهد برگردد. باید در این میدان با قدرت برویم و از فرصتها استفاده کنیم و شکاف لحظه ها کنیم؛ نشده است تا اینجا.

بخاطر قانون مجلس نبوده است. بخاطر بحث رقابت چین و آمریکا بوده و … نفت را ارزانتر فروختیم و تازه پولش را نگه میدارد تا آقای زاکانی برود از همانجا قرارداد ببندد و…

آیا تورم کنترل شده؟ نقدینگی کاهش یافته؟ باید عمیقتر و جدی تر نگاه کنیم.

در مسئله بهداشت، الحمدلله سه پزشک اینجا هستند؛ اما ۴۵ درصد کادر پزشکی ما در تهران است؛ اینهمه مهاجرت پزشکان و پرستاران داریم…اینها مسائلی است که بخش عمده آنها مربوط به احترام به این جامعه و تامین نیازهایشان و اقتصاد درمان است.

تا مبانی اقتصادی را حل نکنیم… ۱۰-۱۵ درصد پزشکان وضعشان خوب است به این توجه نکنید بسیاری از پزشکان وضعشان خوب نیست. مبانی اقتصادی اینها باید حل شود.

الحمدلله دانش پزشکی و تکنیک و تجربه و صنایع و … ما امکانات فوق العاده ای است. الان گردشگری پزشکی و سلامت رشد کرده است.

به اندازه کافی ایده و ابتکار برای تقدم پیشگیری بر درمان هست. باید به اینها اطمینان کنیم ولی احترام بگذاریم و مشکلات اقتصادیشان را برطرف کنیم.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.