کد خبر : 25553
تاریخ انتشار : شنبه 29 اردیبهشت 1403 - 12:45

غلامرضا نوری قزلجه نماینده مجلس:

امروز دیگر مراجع تقلید ملاحظه را کنار گذاشته و مشکلات اقتصادی را بازگو می‌کنند

امروز دیگر مراجع تقلید ملاحظه را کنار گذاشته و مشکلات اقتصادی را بازگو می‌کنند

منتخب مردم بستان آباد در مجلس دوازدهم گفت: مراجعی که همواره ملاحظاتی داشتند، اما به دلیل وضعیت موجود مردم، به دنبال این هستند که مسایل مهم جامعه را به مسوولین منتقل کنند. بنابراین امیدواریم دولت برای حل این مشکلات تلاش مضاعفی را داشته باشد.

غلامرضا نوری قزلجه در خصوص توصیه های مراجع عظام تقلید به رئیس جمهور گفت: مراجع، محل رجوع مردم هستند لذا با واقعیت های جامعه آشنا هستند و توصیه هایی هم که در حوزه های مختلف خصوصا مسایل معیشتی مردم داشتند، کاملا درست و برگرفته از ارتباطات مردمی است.

وی افزود: اما اینکه چقدر دولت ها به این تذکرات توجه دارند و در جهت رفع آنها بر می‌آیند، مسأله مهمی است. سابقه نشان داده که دولت فعلی یا توانمندی پایینی دارد، یا عزمی برای این کار وجود ندارد و یا از سوی دیگر مسیر متفاوتی را برنامه ریزی کردند؛ لذا امور، در جهت حل مشکلات مردم پیش نمی رود.

آقای نوری قزلجه بیان کرد: عدم رضایت مردم از عملکرد دولت، هر روز افزایش می‌یابد و بازتاب آن را در مجلس هم می‌توانیم ببینیم حتی مراجعی که همواره ملاحظاتی داشتند، اما به دلیل وضعیت موجود مردم، به دنبال این هستند که مسایل مهم جامعه را به مسوولین منتقل کنند. بنابراین امیدواریم دولت برای حل این مشکلات تلاش مضاعفی را داشته باشد.

مراجعی که همواره ملاحظاتی داشتند، اما به دلیل وضعیت موجود مردم، به دنبال این هستند که مسایل مهم جامعه را به مسوولین منتقل کنند. بنابراین امیدواریم دولت برای حل این مشکلات تلاش مضاعفی را داشته باشد.

نوری قزلجه نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نیاز است دولت اصلاحات لازم را در حوزه مدیریتی انجام دهد، گفت: دولت باید از مدیران با تجربه استفاده کند. زیرا آنچه برای مردم مهم می باشد، نتایج شعارهایی است که دولت می‌داد. مردم سال بعد قطعا به دنبال این خواهند بود تا بدانند تورم، نرخ ارز و رشد اقتصادی در چه وضعیتی قرار دارد و به دنبال این نیستند که ببینند افرادی که در مناصب مختلف انتخاب شدند در چه سنی قرار داشتند و از کدام طیف بودند بلکه نتیجه عملکرد آنها مهم است.

وی خاطرنشان کرد: مجلس باید کارهای نظارتی را در اولویت قرار دهد؛ مشکلاتی که در حوزه های مختلف خصوصا در مباحث معیشتی و سفره مردم داریم، بیشتر به دلیل عدم اجرای صحیح قوانین است که به کشور آسیب می زند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.