عرضه مرغ گرم بیش از 7 هزار و200 تومان خلاف قانون است ۱۰ تیر, ۱۳۹۵

معاون پشتیبانی شرکت امور دام گفت:قیمت منطقی هر کیلو مرغ گرم برای مصرف کننده ۷ الی ۷ هزار و ۲۰۰ تومان است و همواره لازم است که دستگاه های نظارتی با متخلفان برخورد کنند.

اقتصادپرس: عباس والوزی معاون پشتیبانی شرکت امور دام در گفتگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به کنترل قیمت در بازار اظهار داشت:  شرکت پشتیبانی امور دام موظف است که نسبت به توزیع مرغ منجمد برای کنترل قیمت در بازار اقدام نماید همانگونه که این امر طی یک هفته اخیر رخ داده است.
وی افزود: عرضه مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی کنترل قیمت را به همراه داشته، چرا که اگر این امر اتفاق نمی افتاد مطمئنا قیمت بالاتر از نرخ فعلی در بازار بود.
والوزی با اشاره به نرخ بالای مرغ در برخی  خرده فروشی ها بیان کرد: شرکت پشتیبانی ابزار کنترلی برای قیمت مرغ در خرده فروشی های سطح شهر ندارد که در صورت تخلف با متخلفان برخورد کند اما باید گفت که قیمت منطقی هر کیلو مرغ گرم برای مصرف کننده ۷ الی ۷ هزار و ۲۰۰ تومان است.
معاون پشتیبانی امور دام در ادامه یادآور شد: نهاد های نظارتی بایستی با خرده فروشانی که بیش از ۷ هزار و ۲۰۰ تومان مرغ را به مصرف کننده عرضه می کنند، برخورد کنند و از طرفی شرکت پشتیبانی نیز به سهم خود با عرضه مرغ منجمد قیمت های موجود در بازار را کنترل خواهد نمود.
وی با اشاره به قیمت مرغ منجمد بیان کرد: شرکت پشتیبانی هر کیلو مرغ منجمد را با قیمت ۴ هزار و ۵۰۰ تومان به عرضه کنندگان توزیع می کند  و تا در نهایت به قیمت ۵ هزار تومان به دست مصرف کنندگان می رسد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *