تیغ جراحی مدیر جوان بر ساختار شرکت زیرساخت ۶ تیر, ۱۳۹۵

مدیرعامل جوان شرکت ارتباطات زیرساخت روز گذشته دو مدیر این شرکت را جابه جا و ۴ مدیر را برکنار کرد. امروز نیز دو مدیر دیگر برکنار شدند. گفته شده این تغییرات در راستای ساماندهی ساختار زیرساخت است.

اقتصادپرس:روز گذشته ۶ مدیر شرکت ارتباطات زیرساخت تغییر کردند. دو مدیر جابه جا و باقی مدیران برکنار شدند.

به این ترتیب با نظر محمد جواد آذری جهرمی مدیرعامل جوان شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس احمد نظر پور به سمت مدیرکل ارتباطات زیرساخت شهرستان های استان تهران و امور هماهنگی استانها، علیرضا اصغریان به سمت مدیرکل مهندسی عملیات شبکه دیتا و سوئیچ در معاونت بهره برداری و مدیریت شبکه، سهراب آغ بیات به سمت مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه در معاونت بهره برداری و مدیریت شبکه، مجید میرزایی به سمت مدیرکل امور مشتریان و واگذاری مدارات، مجید شهبازی به سمت مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری و امیر محمدی ستا به سمت مدیرکل امور اداری و توسعه منابع انسانی این شرکت منصوب شدند.

در این تغییرات احمد نظر پور جایگزین بهادر ایرانی، علیرضا اصغریان جایگزین محمد رضا نوروزی، سهراب آغ بیات جایگزین حسین معدنی پور، مجید میرزایی جایگزین سهراب آغ بیات، مجید شهبازی جایگرین محمد رضا زارع و امیر محمدی ستا جایگزین مجید شهبازی شده است.

امروز نیز لطف الله سبوحی به سمت معاون طرح و توسعه و فناوری‌های نوین و سیروس موثقی به سمت معاون نظارت راهبردی و برنامه‌ریزی شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شدند.

پیش از این لطف الله سبوحی جایگرین آریانیان و سیروس موثقی جایگزین سلطانی شده‌اند.

جهرمی گفته: این شرکت تعدیل ساختار معاونت و ساماندهی امور مشتریان را در دستور کار دارد و تغییرات مدیریتی در راستای ساماندهی ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت است. نیازمند آغاز مجدد به سمت هدف بزرگتر هستیم که لازمه آن وارد شدن نیروهای تازه نفس با کار جدید و ایده های جدید برای ایجاد تحول و اصلاح فرآیندها است.

منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *