تاکید ربیعی بر تضمین ارتقاء طرح تحول و جایگاه نظام سلامت ۵ تیر, ۱۳۹۵

نشست مشترک اعضای نظام سلامت عصر جمعه در محل بیمه سلامت با حضور ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با موضوع تضمین ارتقاء طرح تحول سلامت برگزار شد.

اقتصادپرس: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در این جلسه که با حضور «علی ربیعی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «کبیر» مدیر عامل سازمان بیمه سلامت، «نوربخش» مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی و اعضای هیات مدیره و معاونین و مدیران سازمان بیمه سلامت برگزار شد موضوع تضمین ارتقاء طرح تحول سلامت و ارتقاء جایگاه نظام سلامت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این نشست بر بقای طرح تحول سلامت و نیز رفع مسایل و مشکلات طرح تحول سلامت تاکید شد.
بر پایه این گزارش موضوع کنترل تقاضا از طریق نظام ارجاع و با ارتقا طرح تحول سلامت، گاید لاین ها و نیز موضوع الکترونیکی کردن پرونده ها از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست به آن پرداخته شد.
گفتنی است در این جلسه اعضای هیات مدیره و معاونین بیمه سلامت هر یک دیدگاههای خود را درخصوص نظام سلامت، تشکیل کمیته کنترل هزینه ها در تمام استانهای سراسر کشور و نیز بحث منابع و مصارف و مسایل این حوزه مطرح و پیشنهاداتی را در این باره ارایه کردند.
ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با تاکید بر ارتقای طرح تحول سلامت به طرح دیدگاههای خود در این زمینه پرداخت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *