نخستین واکنش شرکت فرودگاه‌ها به تکذیبیه آسمان ۵ تیر, ۱۳۹۵

پس از رسمی شدن خبر صدور حکم جلب مدیر عامل شرکت هواپیمایی آسمان با شکایت شرکت فرودگاه‌ها، صبح امروز این ایرلاین در اطلاعیه رسمی صدور حکم جلب را تکذیب کرد. موضوعی که به نظر می‌رسد شرکت فرودگاه ها نسبت به آن اطمینان کامل دارد.

اقتصادپرس: غلامحسین باقریان عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها در گفت و گو با ایسنا در باره تکذیبیه شرکت آسمان بر روی خبر صدور حکم جلب مدیرعامل این شرکت گفت: این شرکت هواپیمایی اطلاعیه خود را رسما اعلام کرده و ما هم اقدامات خود را رسما پیگیری کرده ایم. وقتی که کار به مرحله اجرا برسد مشخص خواهد شد که صحبت های کدام طرف رسمیت دارد.

این موضع رسمی در حالی از سوی شرکت فرودگاه ها اتخاذ شده که شرکت آسمان حتی بدهی های سنواتی خود به این شرکت را تکذیب کرده و اعلام کرده است که می توان بخشی از رقم های مربوط به طلب و یا بدهی دو شرکت وابسته به دولت به یکدیگر را از طریق تهاتر حل کرد.

این موضع گیری از سوی شرکت آسمان در حالی اتفاق افتاده که رحمت الله مه آبادی مدیر عامل شرکت فرودگاه ها چندی قبل در گفت و گو با ایسنا بحث استفاده از تهاتر برای بازپرداخت بدهی های شرکت های هواپیمایی را غیر ممکن دانست زیرا شرکت فرودگاه ها طبق گفته او هیچ بدهی کلانی به دولت ندارد تا نیاز باشد نسبت به تسویه آن اقدام کنند.

منبع: ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *