مایکروسافت برای ردگیری خرید و فروش ماریجوانا نرم افزار ساخت ۳۰ خرداد, ۱۳۹۵

مایکروسافت نرم افزاری عرضه کرده که ردگیری تولید و عرضه ماریجوانا در ایالاتی که مصرف این ماده مخدر را قانونی اعلام کرده‌اند، را ممکن می‌کند.

اقتصادپرس: با توجه به افزایش تعداد ایالاتی که تولید و مصرف این ماده مخدر را مجاز دانسته اند، شرکت های بزرگی در آمریکا برای فعالیت در این کسب و کار سودآور پیش قدم شده‌اند. البته دولت فدرال آمریکا هنوز ماریجوانا را غیرقانونی می‌داند، اما مسئولان بسیاری از ایالات این کشور چنین فکر نمی کنند.

مایکروسافت مدعی است با استفاده از نرم افزار جدیدش می توان تولید ماریجوانا را از زمانی که تنها یک بذر است تا زمانی که به فروش می رسد کنترل کرد.

ایالاتی که استفاده تفریحی یا پزشکی از ماریجوانا را قانونی اعلام کرده اند از این طریق می توانند فروشندگان این ماده مخدر را به طور دقیق تحت نظر بگیرند و از فعالیت‌های آنها مطلع شوند.

تا پاییز امسال در ۵ ایالت دیگر امریکا در مورد قانونی شدن یا نشدن استعمال ماریجوانا تصمیم گیری می شود که از جمله آنها می توان به ایالت کالیفرنیا اشاره کرد.

بنابراین ارائه خدماتی در این زمینه می‌تواند سودهای کلانی برای شرکت های مختلف و از جمله شرکت‌های فناوری به ارمغان بیاورد.

منبع: فارسدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.