پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس، فردا انجام می شود ۲۹ خرداد, ۱۳۹۵

بالغ بر ۵ درصد سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید فردا به عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس روی میز فروش می رود.

اقتصادپرس: عرضه اولیه ۵ درصد سهام شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید فردا و در سی‌امین روز خردادماه امسال در بازار فرابورس ایران انجام می شود.
بر اساس این گزارش؛ نیمی از ۱۰۰ میلیون سهم گوهران که فردا برای نخستین بار در بازار اول فرابورس واگذار می‌شود به معامله‌گران آنلاین اختصاص دارد و پس از کشف قیمت در اختیار این افراد قرار خواهد گرفت.
همچنین هریک از کارگزاری‌های عضو می‌توانند تا سقف ۲۴۰ هزار سهم گوهران امید را خریداری کنند و سهم هریک از صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیز به همین میزان خواهد بود.
این گزارش می افزاید: شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید از اول شهریور سال گذشته با نماد “گوهران” در زیرگروه سایر واسطه‌های مالی در فهرست نرخ‌های فرابورس ایران درج شده است و ۹۹٫۹۶ درصد سهام آن متعلق به گروه سرمایه‌گذاری امید است.
این شرکت از سال ۱۳۸۳ در زمینه سرمایه‌گذاری و خرید سهام، اجرای طرح‌های تولیدی و عملیات بازرگانی فعالیت می کند و سرمایه‌ای معادل ۲ هزار میلیارد ریال دارد.
گفتنی است، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه گوهران امید پس از ۴شرکت فرابورسی کاغذپارس، سرمایگذاری مسکن الوند، حمل و نقل پارسیان و تابان هور پنجمین شرکتی است که در سال جاری در فرابورس ایران عرضه اولیه می شود.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *