مجلس با حقوق نامتعارف مدیران برخورد می‌کند ۲۶ خرداد, ۱۳۹۵

عضو کمیسیون اصل۹۰ قانون اساسی مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع حقوق‌های نامتعارف مدیران دولتی در کمیسیون متبوع خود خبر داد و گفت: مجلس به‌عنوان ناظر قطعاً با این موضوع برخورد می‌کند و ممکن است در مورد آن درخواست تحقیق و تفحص کنیم.

اقتصادپرس: بهرام پارسایی در مورد پرداخت حقوق‌های نجومی به مدیران دولتی و بررسی آن در کمیسیون اصل نود قانون اساسی، اظهار داشت: هنوز کمیسیون به‌صورت کامل تشکیل نشده و برای انجام تحقیق، این موضوع باید تصویب شود و به تأیید هیئت رئیسه کمیسیون برسد.

وی افزود: بعد از تشکیل کمیسیون اصل ۹۰، موضوع حقوق‌های نامتعارف، بررسی خواهد شد و نمایندگان موظف هستند هر موضوع و تخلف قانونی مانند حقوق‌های نامتعارف مدیران دولتی و یا هر موضوع دیگر را بررسی کنند و به آن ورود خواهند کرد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پروند‌ه‌های زیادی در نوبت بررسی است، گفت: موضوع حقوق‌های نامتعارف را پیگیری و قطعاً در مورد آن اقدام خواهیم کرد؛ البته در گام نخست باید این موضوع ثابت شود که در حد وسیعی از مدیران انجام شده و اگر این‌گونه بود، در مورد آن تحقیق و تفحص خواهیم کرد.

پارسایی ادامه داد: برخی عنوان می‌کنند چنین حقوق‌هایی به این گستردگی در حد مدیران دولتی وجود ندارد، ولی مجلس به‌عنوان ناظر، قطعاً آن را بررسی و برخورد می‌کند.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.