سیگنال‌های بودجه برای مردم و کسب‌وکار ۱۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵

لایحه بودجه ۹۵ با هدف حل مشکل تنگنای مالی تنظیم شد اما مجلس نهم بخش‌های مهم آن را تغییر داد. با وجود این، اقتصاد ایران چقدر شانس خروج از رکود را دارد؟

اقتصاد پرس: لایحه بودجه ۹۵ با هدف حل مشکل تنگنای مالی تنظیم شد اما مجلس نهم بخش‌های مهم آن را تغییر داد. با وجود این، اقتصاد ایران چقدر شانس خروج از رکود را دارد؟

تمهیدات این بودجه می‌توان اقتصاد ایران را از رکود نجات دهد؟ آیا این بودجه می‌تواند مشکل تنگنای مالی را حل کند؟ دولت تا چه اندازه می‌تواند بدهی‌هایش را تصفیه کند؟ بودجه ۹۵ چه اثری بر رفاه و معیشت ایرانیان دارد؟ آیا بودجه ۹۵ می‌تواند بازارها را به تحرک وادارد؟ بودجه ۹۵ اقتصاد را به کدام سمت می‌برد؟

به گزارش اقتصادنیوز، این تنها بخش‌هایی از سوالاتیست که در کار ویژه شماره ۱۷۴ هفته‌نامه تجارت‌فردا کارشناسان به دنبال پاسخ‌گویی به آنها هستند. این مجله اظهارات و نوشته‌هایی را از کارشناسانی چون سید فرشاد فاطمی، علی مزیکی، مرتضی ایمانی‌راد،‌ علی رحمانی، سید علی خسروشاهی، پدرام سلطانی، ابراهیم بهادرانی،‌ سیدهادی موسوی‌نیک و سمانه مقدس‌فر منتشر کرده است. محورهای اصلی پاسخ این کارشناسان تاثیر بودجه بر کسب‌وکار، تاثیر بودجه بر رفاه، تاثیر بودجه بر بازارها و تاثیر بودجه بر سرمایه‌گذاری است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *