هندوانه در صف ارزانی/ قیمت هویج گران شد ۲۴ خرداد, ۱۳۹۵

رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: قیمت هویج نسبت به چند هفته گذشته به سبب عرضه محدود افزایش چشمگیری یافته است.

اقتصادپرس: حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به افزایش قیمت هویج اظهار داشت: قیمت هویج نسبت به چند هفته گذشته به سبب عرضه محدود افزایش چشمگیری یافته است.
وی افزود: در حال حاضر قیمت هر کیلو هویج ۲ هزار و ۲۰۰ الی ۲ هزار و ۳۰۰ تومان است و از طرفی قیمت محصول با توزیع و عرضه محصول از مناطق دیگر کاهش می یابد.
مهاجران با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی انگور یاقوتی بیان کرد: قیمت انگور یاقوتی در بازار با ۵۰ درصد کاهش از کیلویی ۱۶ هزار تومان به ۸ هزار تومان رسیده است.
وی با اشاره به قیمت هندوانه گفت: با توجه به وزش باد گرم در استان خوزستان محصول هندوانه استان های جنوبی از بین رفت و اکنون تنها هندوانه از منطقه شیراز عرضه می شود که تا ۱۵  روز آینده با رسیدن محصول از بوئین زهرا و اراک قیمت ها کاهش  می یابد.
رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به قیمت میوه ها تصریح کرد: در حال حاضر  متوسط قیمت هر کیلو سیب گلاب، زردآلو و هلو ۸ هزار تومان، گیلاس تکدانه ۱۲ الی ۱۳ هزار تومان، مشهدی ۵ الی ۶ هزار تومان، خیار گلخانه ۷۰۰ الی هزار و ۵۰۰ تومان، توت فرنگی سنندج ۷ الی ۸ هزار تومان، گوجه ۶۰۰ الی هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.