آئین‌نامه چگونگی واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام اصلاح شد ۲۳ خرداد, ۱۳۹۵

رئیس اتاق ایران از اصلاح آئین‌نامه چگونگی واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام خبرداد و اعلام کرد: این آئین‌نامه بنا به درخواست بخش‌خصوصی و با مصوبه شورای اقتصاد اصلاح شد.

اقتصادپرس: محسن جلال‌پور از اصلاح آئین‌نامه چگونگی واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام با مصوبه شورای اقتصاد خبرداد و گفت: در نشست اخیر شورای اقتصاد، اصلاح آئین نامه چگونگی واگذاری پروژه های نیمه‌تمام مد نظر بود؛ همان آئین‌نامه‌ای که از پاییز سال گذشته که این آیین نامه به شورا رسید و تصویب شد، اتاق ایران، ایرادهایی به آن وارد کرد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران افزود: پس از پذیرش درخواست اتاق مبنی بر بازنگری این آئین‌نامه، کمیته‌ای تشکیل و اعضای آن طی ماههای گذشته به این موضوع پرداختند و از طرف اتاق ایران نیز، وزیر پیشین مسکن در نشست‌ها حضور پیدا کرد که ماحصل این نشست‌های نفس‌گیر، در جلسه اخیر شورای اقتصاد طرح شد و با کمی جرح و تعدیل به تصویب رسید.

وی تصریح کرد: جزئیات این مصوبه به زودی اعلام می‌شود و انتظار می‌رود با وجود آئین‌نامه جدید، گام‌های بلندی برای واگذاری پروژه‌های نیمه تمام برداشته شده و این فرآیند با سرعت و سلامت بیشتری دنبال شود.

منبع: مهردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *