اعلام نتایج داوری پنجمین همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال ۱۳ خرداد, ۱۳۹۵

نتایج داوری چکیده مقالات پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور اعلام شد.

اقتصادپرس:حمیدرضا ثابت نژاد، سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان خبر داد: نتایج داوری چکیده مقالات ارسالی به پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در سایت همایش به نشانی hamayesh.irantvto.irبارگذاری شده است.

حمیدرضا ثابت نژاد بیان داشت: پژوهشگرانی که چکیده مقاله آنان پذیرفته شده است، نسبت به ارسال مقالات کامل خود  تا تاریخ ۹۵٫۴٫۱۵اقدام نمایند.

وی افزود: پنجمین همایش ملی و چهارمین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در ایران در محورهای تضمین کیفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای- آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد تقاضا محوری -چالش‌های نظام آموزشی کشور از تحصیل تا اشتغال – توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با مشارکت ذینفعان –  فرهنگ کار و مهارت‌آموزی، اقتصاد مقاومتی و امنیت اجتماعی – مهارت آموزی، توسعه کارآفرینی، اشتغال در برنامه ششم توسعه- آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات- مشاوره و هدایت آموزشی، رویکردی حیاتی در فرصت‌های شغلی- آینده پژوهی و باز اندیشی در آموزشهای فنی و حرفه‌ای با رویکرد ملی و بین‌المللی برگزار می شود.

سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: با توجه به درخواست مکرر پژوهشگران درون و برون سازمانی، مقرر شده افرادی که موفق به ارسال چکیده مقاله خود نشده اند، مقاله کامل خود را در محورهای مذکور تهیه و تدوین و حداکثر تا تاریخ ۹۵٫۴٫۱۵ ارسال نمایند.

لازم به ذکر است، آدرس ارسال مقالات کامل از طریق سایت همایش متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *