شغل‌های آگهی‌شده با بیش از 2 میلیون تومان حقوق ۶ خرداد, ۱۳۹۵

مشاغلی همچون بازاریاب مسکن، راننده آژانس، پیک موتوری، بازاریاب مواد غذایی و مسوول فنی کلینیک (MMT) جزو پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده در روز چهارشنبه بوده است.

اقتصاد پرس: بازاریاب مسکن با روابط عمومی بالا با درآمد ماهانه پنج تا ۱۰ میلیون تومان جزو پردرآمدترین مشاغل آگهی‌شده پنجمین روز هفته است.

همچنین در یکی از نیازمندی‌ها، درخواست نیاز به یک بازاریاب جهت پخش ۲۰۰ قلم کالای انحصاری و درآمد ماهانه چهار میلیون تومان همراه با حقوق ثابت، پورسانت و بیمه آگهی‌ شده است.

در چندین آگهی پیک موتوری با درآمد روزانه بالای ۱۰۰ هزار تومان و تعدادی راننده آژانس جهت کار در هر سه شیفت با درآمد چهار میلیون تومان در ماه نیز به چشم می‌خورند.

در یکی دیگر از آگهی‌ها جهت همکاری با یک مسوول فنی کلینیک (MMT) جهت شیفت عصر در محدوده رسالت با درآمدی برابر با ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعلام نیازمندی شده است.

همچنین بازاریاب حرفه‌ای و فعال جهت پخش محصولات اسباب‌بازی با حقوق ثابت ماهانه ۲٫۵ میلیون تومان همراه با بیمه، بیمه تکمیلی و پورسانت و یک تحصیل‌دار آقا همراه با موتور با درآمد ۲٫۵ میلیون تومان در ماه از دیگر مشاغل پردرآمد و آگهی‌شده روز چهارشنبه هستند.

منبع: اقتصادنیوز



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *