نرخ ثابت ورودی تالارهای پذیرایی ظلم به واحدهای ممتاز است ۶ خرداد, ۱۳۹۵

رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس گفت: ورودی تمام تالار های پذیرایی یکسان و مشخص است و افراد در صورت وجود تخلف می توانند به اتحادیه گزارش دهند.

اقتصاد پرس: خسرو ابراهیمی نیا رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس در خصوص وضعیت تعیین ورودی برای تالارهای پذیرایی گفت: ورودی تمام تالارهای پذیرایی بدون در نظر گرفتن درجه آن ثابت است به طوری که هر تالار پذیرایی برای روزهای عادی هفته ۲۰۰ هزار تومان و برای ایام آخر هفته ۳۰۰ هزار تومان ورودی از متقاضیان دریافت می کنند.

وی در ادامه اظهارداشت: درصورتی که افراد با قیمت هایی مغایر این هزینه های اعلام شده مواجه شدند می توانند ضمن تماس با اتحادیه شکایت خود را اعلام کنند تا کمتر از ۲۴ ساعت به این تخلف رسیدگی گردد.

ابراهیمی نیا ضمن بیان اینکه تفاوت قیمت تالارهای پذیرایی به دلیل ارائه خدمات مختلف از سوی واحدها بوجود می آید گفت: خدماتی که تالارهای پذیرایی به متقاضیان ارائه می دهند کارهای هنرمندانه ای است که بنا به درخواست آن ها صورت می گیرد لذا تالارها قیمت برآورد شده خود را به اتحادیه ارائه می کنند تا ضمن بررسی از جانب کمسیون مستقر در اتحادیه قیمت پیشنهادی به صورت نهایی تأیید شود.

وی همچنین تصریح کرد: تالارها اجازه ارائه خدمات فیلم برداری و عکاسی را ندارند و افراد تنها با ارائه کارت اتحادیه عکاسان و فیلم برداران مجوز حضور در تالار را پیدا می کنند.

ابراهیمی نیا در پایان با اشاره به اینکه ثابت بودن نرخ ورودی تالارهای پذیرایی ممتاز را ظلم به این واحدها می دانیم اذعان داشت: اتحادیه تالارهای پذیرایی و تجهیز مجالس به صورت آنلاین در خدمت مشتریان هستند تا به کوچکترین شکایات در کمتر از ۲۴ ساعت رسیدگی کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاراندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *