پست بانک با دهیاری ها برای توسعه روستایی همکاری می کند ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۵

مدیرعامل پست بانک ایران از آمادگی این بانک برای همکاری با دهیاری های سراسر کشور با هدف توسعه روستایی خبر داد.

اقتصاد پرس: خسرو فرحی در گردهمایی مشترک مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور گفت: پست بانک آمادگی دارد خدمات متنوع بانکی خود را به همه روستا ها گسترش داده و با همکاری با دهیاری ها در همه بخش ها فعالیت کند.
وی یکی از رسالت‌های اصلی پست بانک ایران را ارایه خدمات در روستاها و تجهیز منابع جهت فعالیت های تولیدی و کسب و کارهای خرد و متوسط عنوان کرد و افزود: پست بانک در زمینه خدمت رسانی به این اقشار پیشگام شده است.
فرحی با بیان اینکه کسانی که در روستاها فعالیت می کنند به خوبی اهمیت زندگی در این مناطق و آثار آن را بر اقتصاد کشور می دانند، خاطرنشان کرد: روستاها ۲۶درصد تولید ناخالص داخلی (GDP )کشور را برعهده داشته و در اقتصاد کشور نقش موثری دارند.
وی ادامه داد: پست بانک مصمم است با اتکا به اقتصاد مقاومتی و با هدف ایجاد عدالت منطقه ای و جغرافیایی در سطح کشور و در راستای برنامه های دولت سهیم باشد.
مدیرعامل پست بانک تامین مالی بخش های فناوری اطلاعات( IT) و ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT )، بانک عامل و تخصصی حوزه فناوری اطلاعات وهمچنین بانک عامل توسعه روستایی و ارائه کننده خدمات خرد در روستاها را به عنوان رویکردهای اصلی این بانک برشمرد.
وی خاطرنشان کرد: اکنون بیش از ۴ میلیون حساب در روستاها افتتاح و ۲میلیون و ۵۰۰ هزار کارت بانکی نیز در این بخش توسط این بانک صادر شده و بیش از ۱٫۷میلیون نفر در این مناطق یارانه خود را از این بانک می گیرند.
گردهمایی یک‌ روزه ‘پست‌ بانک ‌ایران و توسعه روستایی’، امروز بیست و نهم اردیبهشت‌ ماه سال جاری با حضور مسئولان وزارت کشور و مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری های سراسر کشور به میزبانی این بانک در تهران درحال برگزاری است.
هدف از برگزاری این گردهمایی هم افزایی بیشتر بین دهیاری ها و این بانک برای ارائه خدمات بهتر و متنوع تر در روستاهاست.

منبع: روابط عمومی پست بانکدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.