تولید 60هزار بشکه نفت/افزایش تولید درجهت تحقق اقتصادمقاومتی ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵

مدیرعامل شرکت مهندسی توسعه متن گفت: در میدان نفتی یادآوران و آزادگان عقب نیستیم به طوری که با اجرای برنامه های در دست اقدام حتی از کشورهای منطقه پیشرو خواهیم بود.

اقتصاد پرس: عبدالرضا حاج حسین نژاد مدیرعامل شرکت مهندسی توسعه متن با اشاره به اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل برنامه های زیادی را در دست اجرا داریم گفت: در تلاش هستیم که با استفاده از توان داخلی اجازه ندهیم اجرای طرح به خارجی ها منتهی شود.

وی تصریح کرد: در بخش تولید نفت سعی براین است که تولید کشور را افزایش داده تا بخشی از اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا کند.

حاج حسین نژاد در ادامه با اشاره به اینکه ۷هزار ۵۰۰ بشکه نفت در راستای اقتصاد مقاومتی به تولید کشور اضافه شده است افزود: تلاش براین است که از حداکثر توان نیروی داخلی استفاده نماییم. همچنین اگر منابع مالی پروژه ها تامین شود به طور یقین بسیاری از طرحها توسط نیروی داخلی اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی توسعه متن در ادامه عنوان کرد: فاز یک آزادگان شمالی ۷۵ هزار بشکه و فاز یک یادآوران ۸۵ هزار بشکه که در مجموع ۱۶۰ هزار بشکه است این درحالیست که ۷۵ هزار بشکه هم به تولید اضافه شده است.

حاج حسین نژاد در ادامه اظهار امیدواری کرد: امیدواریم تا شهریورماه سال جاری ۶۰ هزار بشکه به ظرفیت تولید در آزادگان جنوبی اضافه شود که در مجموع چیزی حدود ۳۰۰ هزار بشکه تا نیمه دوم سال افزایش خواهد یافت.

وی افزود: ما در میدان نفتی یادآوران و آزادگان عقب نیستیم به طوری که با اجرای برنامه های در دست اقدام حتی از کشورهای منطقه پیشرو خواهیم بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *