تابلوی تالار شیشه ای، سراسر قرمز پوش شد ۲۱ اردیبهشت, ۱۳۹۵

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در جریان معاملات با ۳۵۲٫۵۳ واحدی کاهش به عدد ۷۶ هزار و ۷۵۳ واحد رسید.

اقتصاد پرس: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در ابتدای معاملات روز جاری با ۶۹٫۱۹ واحد کاهش به عدد ۷۷ هزار و ۳۶ واحد رسید.
براین اساس؛ ارزش کل معاملات بورس تهران از ۵۳۲ میلیارد و ۷۴۴ میلیون ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۳۰۸ میلیارد و ۸۰۱ میلیون ریال در ۱۷ هزار نوبت معاملاتی بود.
گفتنی است شاخص کل هم وزن با افزایش ۳٫۵۰ واحدی به عدد ۱۳ هزار و ۷۴۰ واحد رسید.
همچنین نمادهای جم، فولاژ، پکومان با بیشترین اثر مثبت موجب رشد و نمادهای خودرو، فولاد و فارس با بیشترین اثر منفی موجب کاهش دماسنج تالار شیشه ای شدند.
شاخص کل فرا بورس در ابتدای معاملات با ۱۳٫۶۰ واحد کاهش به عدد ۷۸۷ هزار و ۷۰ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۱۲۱ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۴۳ میلیارد و ۳۲۴ میلیون سهم در ۲ هزار نوبت معاملاتی بود.
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس تهران در جریان معاملات با ۳۵۲٫۵۳ واحدی کاهش به عدد ۷۶ هزار و ۷۵۳ واحد رسید.
براین اساس؛ ارزش کل معاملات بورس تهران از ۱ میلیارد و ۴۴۴ میلیون ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۷۳۲ میلیارد و ۱۵۴ میلیون سهم طی ۵۷ هزار نوبت معاملاتی بود.
گفتنی است نماد جم با بیشترین اثر مثبت موجب رشد و سایر نمادها همچون خودرو، کگل، شبندر، وبملت، فارس با بیشترین اثر منفی موجب کاهش دماسنج تالار شیشه ای شدند.
شاخص کل فرا بورس در جریان معاملات با ۱۲٫۳۰ واحد کاهش به عدد ۷۸۹ واحد رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۵۷۰ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از ۱۳۵ میلیارد و ۶۷۱ میلیون سهم طی ۱۲ هزار نوبت معاملاتی بود.
منبع: باشگاه خبرنگاران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.