ساختار نیروی انسانی شرکت ملی پالایش و پخش اصلاح شد ۱۰ مهر, ۱۳۹۵

اصلاح ساختار نیروی انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با هدف تبدیل نیروهای سازمان به نیروهای حرفه‌ای تر اجرایی شد.

اقتصاد پرس:شاهرخ خسروانی، معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، گفت: این شرکت برای تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در بخش نیروهای انسانی شرکت های دولتی، برنامه‌ریزهای خاصی انجام داده است.

به گفته وی، اصلاح ساختار نیروی انسانی در شرکت پالایش و پخش برای استفاده کیفی‌ و مطلوب و با راندمان بالاتر از نیروی انسانی این شرکت انجام شده است.

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به عنوان یکی از چهار شرکت اصلی وزارت نفت، راهبری و نظارت بر فعالیت های چهار شرکت فرعی و ٩ شرکت پالایشی را بر عهده دارد و ماموریت های خود را با بهره گیری از خدمات ٢٠ هزار نفر نیروی مجرب به انجام می رساند.

هم اکنون با توجه به نیاز روزافزون کشور به فرآورده های نفتی، این شرکت برنامه مشترک توسعه، روزآمد کردن و بهبود پالایشگاه ها را به انجام رسانده و برنامه عظیم ساخت پالایشگاه های جدید را در دست اجرا دارد.

فعالیت های شرکت ملی پالایش و پخش، همچنین در چهار بخش عمده دیگر شامل شرکت های ملی مهندسی و ساختمان نفت، پخش فرآورده های نفتی و خطوط لوله و مخابرات نفت و توسعه صنایع پالایش متمرکز است.

منبع:میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.