نصب داربست ایستگاه صلواتی چقدر هزینه‌بر است؟ ۱۰ مهر, ۱۳۹۵

کرایه داربست با ابعاد ۳ در ۳ جهت راه‌اندازی ایستگاه صلواتی به همراه چادر برای پوشش آن، به مدت یک ماه بین ۳۰۰ هزار تا ۳۵۰ هزار تومان هزینه دارد.

اقتصاد پرس:با آغاز دهه محرم فضای شهر با تغییراتی همراه می‌شود و در گوشه کنار خیابان‌ها شاهد نصب داربست برای راه‌اندازی ایستگاه‌های صلواتی و هیات عزاداری خواهیم بود که تا اواخر محرم پا برجا هستند.

در این بین راه‌اندازی داربست‌های فلزی و کرایه آن نرخ مصوبی ندارد این درحالی است که طبق گفته یکی از فعالان این بخش در صورتی که متراژ نصب داربست بیش از هزار متر باشد قیمت به صورت متری محاسبه می‌شود و برای متراژهای خرد و کوچک قیمت در هر موسسه متفاوت است و قاعده خاصی ندارد.

براساس گزارش میزان در گفت‌وگو با یک موسسه کرایه داربست در خصوص هزینه نصب یک ماهه و کرایه چادر برای پوشش داربست جویا شدیم که که برای یک فضای ۳ در ۳ نصب داربست فلزی جهت برپا کردن یک ایستگاه صلواتی باید  ۱۵۰ هزار تومان هزینه کرد که به همراه نصب چادر هزینه دوبرابر خواهد شد.

موسسه دیگری برای نصب داربست با همان ابعاد ذکر شده، مبلغ را ۲۵۰ هزار تومان اعلام کرد که به همراه چادر مبلغ تمام شده را برای یک ماه ۳۵۰ هزار تومان تعیین کرد.

گفتنی است هرچه ابعاد بالاتر رود هزینه نیز به طبع آن بیشتر خواهد شد که براساس آن هزینه نصب داربست یک فضا با ابعاد ۶ در ۸ برای یک ماه حدود ۴۵۰ هزار تومان از سوی موسسات اعلام شد و برای پوشش داربست، قیمت آن از۲۵۰ هزار تا ۳۵۰ هزار تومان بسته به اینکه جنس آن برزنت باشد یا کانتینر متفاوت است.

با این تفاسیر برای راه‌اندازی یک هیات با ابعاد ۶ در ۸  به همراه ایستگاه صلواتی با ابعاد ۳ در ۳ برای ماه محرم باید حدود یک میلیون تومان کرایه داربست و چادر پرداخت کرد.

منبع:میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.