بیزینس پلن متقاضیان MVNO را جمع کردیم ۶ مهر, ۱۳۹۵

مدیرعامل همراه اول با بیان این که بیزینس پلن متقاضیان MVNO را جمع کردیم در مورد ادغام مخابرات و همراه اول گفت: در مرحله اول ۳۰ مخابرات استانی در مخابرات ایران ادغام می شود و بعد از آن نوبت به همراه اول می رسد.

اقتصاد پرس:وحید صدوقی در نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگارمبنی بر اینکه مذاکرات شما با ۲۴ دریافت کننده موافقت اصولی پروانه اپراتور مجازی موبایل به کجا رسید؟, گفت: طی شش هفت ماه اخیر منتظر جمع بندی موافقت های اصولی صادر شده توسط رگولاتوری بودیم و لذا بعد از این فرآیند جلسه جامعی را با تمامی متقاضیان برگزار کردیم.

وی افزود: در جلسه ای که برگزار شد سیاست ها و خط مشی همراه اول را برای مدیران اپراتورهای مجازی تشریح کردیم و مهم ترین بحث حول بیزینس پلن آنها بود تا بتوانیم ارزیابی را روی درخواست ها و نهایتا انتخاب بهترین آنها از نظر خودمان داشته باشیم.

صدوقی درباره ره نگاشت پنج ساله مخابرات و ادغام همراه اول در این شرکت گفت: ره نگاشت پنج ساله مخابرات ارائه شده است و باید طبق برنامه ریزی صورت گرفته، اقدامات لازم برای ادغام فراهم شود هر چند جمع آوری صف در بورس کار ساده ای نیست و باید هماهنگی هایی انجام شود.

وی افزود: در مرحله اول ۳۰ مخابرات استانی در مخابرات ایران ادغام می شود و بعد از آن نوبت به همراه اول می رسد.

منبه:تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.