آغاز ثبت‌نام وام اقتصاد مقاومتی دربوشهر ۳ مهر, ۱۳۹۵

مسؤول بسیج سازندگی سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر از آغاز ثبت‌نام وام اقتصاد مقاومتی در بوشهر خبر داد.

اقتصاد پرس: علیرضا فلاحی اظهار داشت: راهبرد اقتصاد مقاومتی از دیدگاه مقام عظمای ولایت نیازمند چارچوب‌سازی‌های جدید در حوزه مصرف، بخش خصوصی، نفت، صادرات، واردات، تولید ملی، دانش و فناوری است که هر یک از آنها راهبردهای اجرائی خاص خود را می‌طلبد.

وی اظهار کرد: باید اقتصاد کشور را بر پایه طرحی که پویا، پیشرو و الگوی مناسب برای جهانیان به خصوص جهان اسلام باشد، استوار کرد.

فلاحی با اشاره بر تحقق فرامین مقام عظمای ولایت افزود: بسیج در راستای تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب اقدامات بسیاری انجام داده که از جمله آن حمایت از تولیدکنندگان داخلی و آموزش جوانان با پرداخت وام به مبلغ یک میلیارد تومان در مرحله اول به افراد واجد شرایط برای اخذ تسهیلات از قبیل گلخانه، مرغ بومی ، قارچ، تولید کود ورمی کمپوست، پرورش دام سنگین و پرورش زنبور عسل، میگو، بلدرچین کبک، گیاهان دارویی، شتر مرغ است که مبلغ پرداختی از ۳ میلیون تومان تا ۳۰ میلیون تومان با ۱۶ درصد سود است.

مسؤول بسیج سازندگی سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر از آغاز ثبت‌نام وام اقتصاد مقاومتی خبر داد. بیان کرد: مدارک مورد نیاز کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، پوشه و گیره، کپی از مدرک آموزشی، گواهی بسیجی مدارک مورد نیاز ثبت نام متقاضیان است.

منبع:جام نیوزدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.