حقوق‌های نجومی به صورت انقلاب چنگ انداخت ۱ مهر, ۱۳۹۵

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئله حقوق‌های نجومی به صورت انقلاب چنگ انداخت گفت: در دوران دفاع مقدس کسی برای پول کار نمی‌کرد و همه برای خدا گام برمی‌داشتند، اما امروز این روحیه کمرنگ شده است.

اقتصاد پرس: نمایشگاه یاد یاران به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس در اردوگاه غدیر قم حدفاصل شهرک قدس و جمکران افتتاح شد.

احمد امیرآبادی فراهانی در این مراسم با اشاره به اینکه دوران ۸ ساله دفاع مقدس کشور را بیمه کرد اظهار داشت: دفاع مقدس از همه لحاظ و در تمام مسائل کشور را بیمه کرد، هر کجا از فرهنگ دفاع مقدس استفاده کردیم و از همه داشته‌های آن بهره بردیم پیشرفت کردیم و هر کجا از فرهنگ دفاع مقدس دور شدیم به مشکل برخوردیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکستن هیمنه ابرقدرت‌ها به ویژه آمریکا از مهم‌ترین دستاوردهای دفاع مقدس بود افزود: در جنگ تحمیلی در مقابل استکبار جهانی و بیش از ۳۰ کشور ایستادیم و سربلند بیرون آمدیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه در دوران دفاع مقدس با اعتماد به جوانان از ظرفیت آن‌ها استفاده کردیم تصریح کرد: متاسفانه امروزه به جوانان کمتر اعتماد می‌شود، تجربه نشان داده هر کجا به جوانان و توان آن‌ها اعتماد کردیم به موفقیت دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه میانگین سنی دانشمندان هسته‌ای کمتر از ۳۵ سال بوده است عنوان کرد: هر کجا از فرهنگ دفاع مقدس دور شدیم با مشکلات زیادی مواجه شدیم.

امیرآبادی یکی از مشکلات ملت ایران را در برهه کنونی مسائل اقتصادی برشمرد و خاطرنشان کرد: مسئله رانت خواری، خویشاوند سالاری و مسائلی از این دست در عرصه اقتصادی فرهنگ دفاع مقدس در آن‌ها نیست از همین رو این مشکلات روز به روز کمرنگ‌تر می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در مسائل مختلف اقتصادی مثل حقوق‌های نجومی به صورت انقلاب چنگ انداخت اظهار داشت: در دوران دفاع مقدس کسی برای پول کار نمی‌کرد و همه برای خدا گام برمی‌داشتند، اما امروز این روحیه کمرنگ شده است چون از فرهنگ دفاع مقدس دور شده‌ایم.

وی با اشاره به اینکه اگر می‌خواهیم مشکلات کشور را حل کنیم باید فرهنگ و داشته‌های خود در دوران دفاع مقدس را مرور کنیم گفت: اگر دشمنان ما می‌ترسند و نمی توانند کوچک‌ترین آسیبی به کشور وارد کنند چون هنوز روحیه دفاع مقدس در نیروهای نظامی و مسلح حاکم است و اقتدار ملت ایران علاوه بر وحدت و انسجام، مرهون تدابیر رهبر معظم انقلاب و اقتدار نیروهای مسلح است.

به گفته امیرآبادی، پیشرفته‌ترین سلاح‌هایی را داریم که می‌تواند دورترین مناطق را هدف قرار دهد و از مرزها و ملت ایران دفاع کند و این همه از دستاوردهای جوانان همین مرز و بوم است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید به فرهنگ دفاع مقدس برگردیم و از آن استفاده کنیم افزود: نباید اجازه دهیم دشمنان جوانان را از این فرهنگ دور کنند، امروز سردار سلیمانی‌ها در دل ملت ایران جای دارند، سرداران سپاه در دل ملت جای دارند و ملت به داشتن نیروهای مسلح قوی می‌بالند و افتخار می‌کنند.

وی با بیان اینکه با پیروزی مقاومت در منطقه پرچم سربلندی این ملت افراشته می‌شود ادامه داد: امروز هم ملت‌های منطقه در کنار ملت ایران در برابر تروریسم ایستاده‌اند.
منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.