کاراکارت آماده تحویل به بازنشسته‌های تهران و البرز شد ۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۵

کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کاراکارت) که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تمامی بازنشستگان استان تهران و استان البرز صادر شده است در شعبه بانک رفاه کارگران مربوطه آماده تحویل به بازنشستگان می باشد.

اقتصاد پرس: کارت اعتباری رفاه اجتماعی ایرانیان (کاراکارت) که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با همکاری بانک رفاه کارگران برای بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در نظر گرفته شده است، برای تمامی بازنشستگان استان تهران و استان البرز صادر شده و در شعبه بانک رفاه کارگران مربوطه آماده تحویل به بازنشستگان می باشد.

بر این اساس بازنشستگان گرامی با در دست داشتن مدارک شناسایی خود می توانند به شعبه بانک رفاه کارگران که حقوق خود را از آن دریافت می کنند حداکثر تا ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیان مشمول سایر استانها می توانند از طریق سامانه خدمات رفاهی به نشانی: www.smanehrefah.ir و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۲۲ اقدام به ثبت نام نمایند.

کارت اعتباری صادر شده ویژه خرید کلیه کالاها و خدمات از تمامی فروشگاههای زنجیره ای و تعاونیهای مصرف طرف قرارداد بوده و صرفا پس از هر بار خرید بصورت اقساط ۱۲ ماهه با سود ۱۲ درصد بانکی از حقوق بازنشستگان توسط بانک رفاه کارگران کسر می گردد. لازم به ذکر است دامنه فروشگاه های طرف قرارداد و همچنین کالاها و خدمات قابل ارائه در طرح در حال افزایش می باشد.

گفتنی است تا کنون بسیاری از دستگاه ها و سازمان های دولتی و غیردولتی درخواست پیوستن به این طرح را داشته اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.