قیمت مسکن پردیس گران نمی‌شود/ قیمت‌ واحدها مشخص شد ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵

دیر عامل شهر پردیس گفت: با توجه به اینکه قیمت واحدهای مسکن پردیس در طی چند سال گذشته به طور قطعی مشخص نشده بود، در حال حاضر اقدام به آنالیز و تعیین نهایی قیمت این واحدها کرده‌ایم و هیچ‌گونه افزایش قیمتی در مسکن پردیس نداشته‌ایم.

اقتصاد پرس: سعید غفوری در برنامه روی خط خبر شبکه خبر در توضیح افزایش قیمت مسکن پردیس گفت: قیمت هر واحد مسکن پردیس به ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده که متقاضیان باید در ابتدا مبلغ ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خود را تکمیل و سپس قرار داد مربوط به واحد مسکونی را به امضا برسانند.

وی در ادامه افزود: قیمت نهایی مسکن در پردیس باید در چند سال گذشته تعیین و به مردم اعلام می‌شد که این‌کار صورت نگرفته به هیمن دلیل در حال حاضر با ابهاماتی در قیمت مسکن پردیس روبرو هستیم.

مدیر عامل شهر پردیس تصریح کرد: تعیین قیمت برای فازهای ۸، ۵، ۹قدیم و ۹ جدید صورت نگرفته بود و پیش بینی قیمت پایه برای هر متر مربع ۳۳۰ هزار تومان بوده است.

غفوری تاکید کرد: هیچ‌گونه افزایش قیمتی در واحدهای مسکن مهر نداریم و تنها در صدد تعیین و اعلام قیمت‎های نهایی را به مشترکین هستیم.

وی در توضیح جزئیات قیمت مسکن پردیس گفت: با توجه به قیمت پایه ۳۳۰ هزار تومان برای هر متر مربع افزایش قیمت بین ۵۰ هزار تا ۷۲ هزار تومان است که در این میان هزینه تجهیزات آسانسور نیز برای هر واحد بین ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان است.

مدیر عامل شهر پردیس در این باره اظهار داشت: علاوه بر این قیمت انشعابات برق و آب برای هر واحد مسکونی ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان است و بخش‌نامه‌های دولت چون بیمه، مالیات، نظام مهندسی نیز تغییر قیمت داشته است.

غفوری اظهار کرد: قیمت حدودی فاز ۱۱، ۳۹ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان، فاز ۵ مسکن پردیس بین ۴۶ تا ۴۷ میلیون تومان و قیمت واحدهای فاز ۸ به علت متراژ بالا از ۱۰۴ تا ۱۸۰ متر بین ۶۵ تا ۸۴ میلیون تومان است.

وی خاطر نشان کرد: تمام قیمت‌های مربوط به مسکن پردیس براساس شرایط فعلی آنالیز، تعیین و در اختیار نمایندگان مردم قرار گرفته است.
منبع: میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.