پرداخت ۴ میلیاردریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان املش ۲۹ شهریور, ۱۳۹۵

فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: در مرحله اول پرداخت تسهیلات ارزان قیمت بانکی در قالب تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری در شش ماه گذشته، ۲۵ بسیجی متقاضی برای دریافت ۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات با تشکیل پرونده به بانک عامل معرفی شدند.

اقتصاد پرس: سرهنگ پاسدار سیدجعفر حسینیاظهار داشت: به‌منظور نکوداشت هفته دفاع مقدس، ۶۳ برنامه در زمینه‌های مختلف عمرانی، فرهنگی، قرآنی، ورزشی، اردویی، سیاسی، بصیرتی، عقیدتی در شهرستان املش برنامه‌ریزی شده که اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: گلباران مزار شهدا و دیدار با خانواده معزز شهدا در املش و رانکوه و روستاهای این شهرستان، همایش پیاده‌روی خانوادگی و برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی و بسیجیان از جمله برنامه‌های نکوداشت هفته دفاع مقدس شهرستان املش است.

حسینی افزود: یک واحد مسکن محرومین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان به همت بسیج سازندگی این ناحیه با ۵۰ متر مربع مساحت و ۲۳۰ میلیون ریال اعتبار که ۲۰۰ میلیون ریال آن هدیه مقام معظم رهبری و ۳۰ میلیون ریال آن هدیه خیرین محلی است در هفته دفاع مقدس تحویل یک خانواده دو نفره در روستای سیویر بخش رانکوه این شهرستان می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه املش گفت: ساختمان ۶ پایگاه مقامت بسیج با زیربنای بین ۴۰ تا ۶۰ متر مربع و در مجموع با اعتباری معادل ۱۰۸ میلیون تومان در هفته دفاع مقدس امسال در این شهرستان افتتاح می‌شود که سه پایگاه در روستاهای اشکرمیدان، لگموج و چماقستان بخش مرکزی املش و سه بنای پایگاه هم در اسماعیل گوابر و نصرآباد بخش رانکوه احداث شده است.

حسینی افزود: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید که همزمان با هفته دفاع مقدس است، بسیجیان املشی در کاری تحسین برانگیز، انواع نوشت افزار و لوازم التحریر در مجموع به ارزش ۵۰ میلیون ریال برای دانش آموزان بی‌بضاعت و نیازمند در قالب جشن عاطفه‌ها اهداءکردند.

فرمانده سپاه ناحیه املش خاطرنشان کرد: در مرحله اول پرداخت تسهیلات ارزان قیمت بانکی در قالب تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری در شش ماه گذشته، ۲۵ بسیجی متقاضی برای دریافت ۴ میلیارد ریال تسهیلات با تشکیل پرونده به بانک عامل معرفی شدند.

منبع:تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *