نرخ دلار و سکه طلا در بازار آزاد تهران افزایش داشت ۲۸ شهریور, ۱۳۹۵

صرافان ارز و سکه در معاملات روز یکشنبه بازار آزاد تهران، هر دلار آمریکا را با ۷۸ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، ۳۵ هزار و ۶۲۷ ریال و هر قطعه سکه طلای بهار آزادی طرح جدید را با هفت هزار ریال افزایش، ۱۱ میلیون و ۱۲۹ هزار ریال دادوستد کردند.

اقتصاد پرس: بر اساس معاملات ثبت شده در سامانه سنا که توسط صرافی های مجاز کل کشور انجام می گیرد، هر یورو تا لحظه تنظیم این خبر با ۳۰۸ ریال کاهش قیمت نسبت به روز شنبه ۲۷ شهریور به رقم ۳۹ هزار و ۵۳۴ ریال رسید و هر پوند انگلیس نیز با ۸۰ ریال کاهش قیمت، ۴۶ هزار و ۹۲۰ ریال فروخته شد.
همچنین بر پایه اعلام اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران و تا لحظه انتشار این خبر، هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی بدون تغییر قیمت نسبت به دیروز به ترتیب ۱۱ میلیون و ۱۱۰ هزار ریال، پنج میلیون و ۶۷۰ هزار ریال و دو میلیون و ۹۷۰ هزار ریال داد وستد شد.
براساس معاملات امروز بازار آزاد تهران، هر قطعه سکه گرمی با ۱۰ هزار ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، یک میلیون و ۸۶۰ هزار ریال فروخته و هر گرم طلای ۱۸عیار، یک میلیون و ۱۳۴ هزار و ۷۲۰ ریال داد و ستد شد.
براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران، هر اونس طلا بدون تغییر قیمت روز یکشنبه نسبت به دیروز، یک هزار و ۳۱۱ دلار قیمتگذاری شد.
این اتحادیه برای امروز، قیمت هر دلار را ۳۵ هزار و ۶۰۰ ریال و هر یورو را ۳۹ هزار و ۹۷۰ ریال اعلام کرد.

منبع:ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *