پیمانکاران و تجهیزات ایمنی در پالایش و پخش ممیزی می‌شوند ۲۴ شهریور, ۱۳۹۵

مدیر اچ اس یی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از ممیزی پیمانکاران و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی پس از هفتم مهرماه «روز آتش نشانی و ایمنی» در مجموعه پالایش و پخش کشور خبرداد.

اقتصاد پرس: ایرج کلهری اظهار کرد: ممیزی پیمانکاران و تجهیزات ایمنی و آتش نشانی در مجموعه شرکت های پالایشی، خطوط لوله و مخابرات، ملی مهندسی و ساختمان نفت و پخش فرآورده های نفتی اجرایی خواهد شد.

وی افزود: این اقدام با هدف بهبود عملکرد پیمانکاران و بررسی وضع تجهیزات ایمنی و آتش نشانی به صورت مستمر در طول سال انجام خواهد شد.

مدیر اچ اس یی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران اظهار امیدواری کرد نتایج این ممیزی تا پایان امسال آماده و این روند در طول سال ادامه یابد.

وی با اشاره به هفتم مهرماه به عنوان روز ایمنی و آتش نشانی اعلام کرد: در این روز نتایج ممیزی اچ اس یی ٩ پالایشگاه، ١٢ منطقه خطوط لوله و مخابرات نفت، ٣٧ منطقه پخش فرآورده های نفتی و طرح های شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت اعلام خواهد شد.

کلهری ادامه داد: ممیزی اچ اس یی شامل ممیزی ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست، بهداشت حرفه ای، پدافند غیرعامل و کمیته بحران و آموزش است که مجموع امتیازات در این بخش ها رتبه های یکم تا سوم را مشخص خواهد کرد.

وی با بیان این که ستاد اچ اس یی تنها ممیزی ٩ پالایشگاه را برعهده داشته است، گفت: ممیزی ١٢ منطقه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت، ٣٧ منطقه شرکت پخش فرآورده های نفتی و طرح‌های ملی مهندسی و ساختمان نفت از طریق ستاد این شرکتها انجام شده و تنها نتایج به این واحد ابلاغ می شود.

مدیر اچ اس یی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اقدامات انجام شده در این دوره از ممیزی در بخش پالایشگاهی کشور افزود: انتخاب سرممیز از سه بخش ایمنی و آتش نشانی، بهداشت حرفه ای و حفاظت از محیط زیست، برگزاری کلاس بازآموزی برای سرممیزان، اعلام برنامه زمانبندی مراحل ممیزی به پالایشگاه‌ها و حضور همکاران پالایشگاه‌ها در سه تیم ممیزی از جمله کارهای انجام شده در این دوره بود.

منبع:میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *