قیمت آجیل، بعد از اعمال ممنوعیت واردات ۲۰ شهریور, ۱۳۹۵

بازار آجیل و خشکبار در هرزمانی مشتری خود را دارد و با نزدیکی اعیاد و گرم شدن بازار این محصولات ممکن است هر فردی را برای خرید به دلیل تنوع بالا و کیفیت، به بازار بزرگ تهران بکشاند.

اقتصاد پرس: بازار آجیل و خشکبار در هرزمانی مشتری خود را دارد و با نزدیکی اعیاد و گرم شدن بازار این محصولات ممکن است هر فردی را برای خرید به دلیل تنوع بالا و کیفیت، به بازار بزرگ تهران بکشاند.

همچنین پسته کله قوچی شور و خام در بازار بین ۳۸ هزار تا ۴۰ هزار تومان و پسته اکبری بین ۳۶هزار تا  ۴۸ هزار تومان فروخته می‌شود.

براساس این گزارش قیمت هرکیلو بادام هندی بین ۴۲ هزار تا ۴۵ هزارتومان، مغز بادام ۴۰ هزار تا ۴۵ هزار تومان، مغز فندوق بین ۴۲ هزار تا ۴۵ هزار تومان، مغز گردو بین ۴۶ هزار تا ۵۲ هزار تومان، مغز هسته زردآلو ۳۰ هزار تومان و آجیل چهارمغز متشکل از پسته، مغز بادام، بادام هندی و مغز فندوق بین ۴۵ هزار تا ۴۸ هزار تومان در بازار تهران به‌فروش می‌رسد.

لازم به ذکر است قیمت انواع آلبالو خشک و برگ هلو باتوجه به کیفیت هرکیلو بین ۱۰ هزار تا ۱۸ هزار تومان، قیسی تبریز درجه یک ۲۸ هزار تومان، آلو بخارا خورشی ۲۴ هزار تومان، ذخال اخته خشک ۱۸ هزار تا ۲۰ هزار و انجیر خشک بین ۲۸ تا ۳۲ هزارتومان در بازار تهران قیمت دارد.

757572_131

همچنین قیمت هرکیلو کشمش پلویی ۱۰ هزار تومان، کشمش سبز ۱۵ هزار تومان، مویز با هسته ۲۴ هزار تومان و توت خشک با توجه به کیفیت از ۳۱ هزار تومان تا ۳۶ هزار تومان متغیر است.

منبع:میزاندیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *