راه اندازی واحداقماری کارگزاری شعبه 3تامین اجتماعی بندرعباس ۱۸ شهریور, ۱۳۹۵

مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از راه اندازی واحد اقماری کارگزاری برای شعبه ۳ بندرعباس به منظور خدمات دهی به جامعه تحت پوشش این شعبه خبر داد.

اقتصاد پرس: سید فاضل حیدری بلوکی پنجشنبه در نشستی در همین رابطه اعلام کرد: هدف از راه اندازی این واحد کاهش تصدی گری دولت و واگذاری بخشی از ارائه خدمات به بخش خصوصی و همچنین خدمات دهی بهتر به کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران تحت پوشش این شعبه است.
حیدری بلوکی افزود: این واحد کارگزاری در حال حاضر به نشانی بندرعباس خیابان ایت الله غفاری جنوبی جنب تامبن اجتماعی شعبه سه بندرعباس کوچه غفار پنج آماده ارائه خدمات می باشد.
وی خاطرنشان کرد: شعبه سه بندرعباس جمعیتی افزون بر ۵۶ هزار نفر را تحت پوشش دارد که حدود ۲۹ درصد از جمعیت کل افراد تحت پوشش تامین اجتماعی در این شهرستان را شامل می شود.
وی بیان داشت: از این تعداد، ۵۳ هزار و ۷۶۶ نفر بیمه شده اصلی و تبعی و ۲هزار و ۷۷۰ نفر نیز مستمری بگیر و خانواده های تحت تکفل آنها را شامل می شود.
سازمان تامین اجتماعی هرمزگان با تحت پوشش قرار دادن بیش از ۸۹۷هزار نفر در استان، ۵۷ درصد کل جمعیت هرمزگان را از خدمات خود بهره مند ساخته است.
این سازمان از طریق ۱۶ شعبه دایم و اصلی، ۸ شعبه اقماری در شهرستان ها و همچنین دو واحد کارگزاری اصلی و یک واحد کارگزاری اقماری در بندرعباس به بیمه شدگان، مستمری بگیران و کارفرمایان خدمات بیمه ای ارائه می دهد.

منبع:ایرنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *