تغییر خاصی در اصلاحیه لایحه برنامه ششم دیده نمی‌شود ۱۵ شهریور, ۱۳۹۵

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه با اشاره به ارسال اصلاحیه لایحه برنامه ششم از سوی دولت به مجلس گفت: به غیر از لحاظ شدن امضای رئیس جمهور، تغییرات عمده ای در لایحه برنامه ششم توسعه دیده نمی شود.

اقتصاد پرس: محمد خدابخشی نماینده الیگودرز در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم گفت: با توجه به بررسی های اولیه که نسبت به اصلاحیه لایحه برنامه ششم توسعه انجام شده، تغییرات خاصی در این لایحه اعمال نشده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به اصلاحاتی که در لایحه برنامه ششم توسعه انجام شده است تصریح کرد: به غیر از اینکه امضای رئیس  جمهور به جای امضای نوبخت در ذیل برنامه ششم توسعه قرار گرفته است تغییرات عمده ای در این لایحه دیده نمی‌شود.

وی افزود، در حوزه هایی مثل هدف گذاری‌ها طی سالهای اجرای برنامه ششم توسعه تنها تحقق نرخ بیکاری ۷ درصدی از این لایحه حذف گردیده است.

خدابخشی ادامه داد، تغییرات خاصی در منابع مالی سرمایه گذاری ها برای تحقق اهداف اقتصادی دیده نمی‌شود.

به گزارش تسنیم از سوی نمایندگان مجلس و کارشناسان انتقادهای زیادی نسبت به کمیت و کیفیت لایحه برنامه ششم توسعه وارد شده بود و این انتظار می رفت که یک سری تغییرات اساسی در این برنامه از سوی خود دولت، برای رفع این ایرادات و نقاط ابهام  اعمال شود.

روز گذشته اصلاحیه لایحه برنامه ششم از سوی دولت تقدیم کمیسیون تلفیق شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *