شریعتمداری: رشد اقتصادی کشور به 8 درصد می‌رسد ۹ شهریور, ۱۳۹۵

معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به مشکلات موجود در سطح استان و کشور، گفت: رشد اقتصادی کشور در حال حاضر ۴٫۵ درصد است که برای رونق در وضعیت اشتغال و اقتصادی و جبران عقب ماندگی‌ها باید به رشد ۸ درصد برسیم و براساس هدف گذاری دولت برای برنامه ششم توسعه، رشد اقتصادی به ۸ درصد ارتقاء می‌یابد.

اقتصادپرس: محمد شریعتمداری ۹ شهریورماه در جریان سفر به شهرکرد و دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه سال چهارم در همه دولت‌ها سال جمع بندی و به ثمر نشاندن همه اهداف است، اظهار کرد: الزام وجود دارد که به مناطق مختلف کشور سر زده و با گروه‌های مختلف مردم ارتباط برقرار کنیم.

وی افزود:در حوزه راه‌ها تا پایان سال جاری معادل زحمات دولت‌های گذشته، کارهای بزرگی انجام داده شده است.

شریعتمداری با اشاره به مشکلات موجود در سطح استان و کشور، تصریح کرد: رشد اقتصادی کشور در حال حاضر ۴٫۵ درصد است که برای رونق در وضعیت اشتغال و اقتصادی و جبران عقب ماندگی‌ها باید به رشد ۸ درصد برسیم که بر اساس هدف‌گذاری دولت برای برنامه ششم توسعه، رشد اقتصادی به ۸ درصد ارتقاء می‌یابد.

وی با بیان اینکه مدیریت جهادی و استفاده از پتانسیل‌ها، جبران عقب ماندگی‌ها در عمر باقی مانده دولت را فراهم کنیم، گفت: تحقق این مهم جز با وحدت و همراهی و حمایت همه قوا به خصوص نمایندگان رهبری محقق نخواهد شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور تاکید کرد: دولت کار دشواری را در پیش دارد و برای رفع مشکلات و کاستی‌ها باید همگان دست به دست هم بدهند و دولت را یاری کنند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش دولت بر آن است که عقب ماندگی‌های موجود کشور را با تلاش و همراهی همگانی بر طرف کند.

منبع:  ایسنادیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *