وزارت صنعت پلمب شهرداری را شکست ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۵

وزارت صنعت ساختمان “شهید حسین‌اللهی” خیابان نجات‌اللهی تهران را که توسط شهرداری پلمب شده و در جلوی درب آن بلوک‌های سیمانی بزرگی برای جلوگیری از رفت‌وآمد گذاشته شده بود به‌صورت دستی و از طریق دیلم رفع پلمب کرد.

اقتصاد پرس: ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت در کوچه شهید کلانتری خیابان شهید نجات‌اللهی (ساختمان شهید حسین‌اللهی) توسط شهرداری پلمب شده و در جلوی درب آن بلوک‌های سیمانی بزرگی برای جلوگیری از رفت‌وآمد مردم و کارکنان این وزارتخانه گذاشته شده است.

اما نکته جالب در این ارتباط بی‌توجهی وزارت صنعت است به‌طوری که کارکنان این وزارتخانه با دیلمی فلزی اقدام به جابه‌جایی بلوک‌های سیمانی کرده‌اند تا راه عبور و مرور افراد باز شود.

مسئولین وزارت صنعت درباره دلیل پلمب این ساختمان که گفته می‌شود به‌خاطر بدهی به شهرداری است، پاسخ عجیبی می‌دهند، یکی از مسئولان این وزارتخانه درباره میزان بدهی وزارت صنعت به شهرداری به تسنیم می‌گوید: «بعید می‌دانم که چنین چیزی وجود داشته باشد».

وی در پاسخ به این سؤال که پس وزارت صنعت به شهرداری تهران بدهی ندارد، افزود: اکنون کارمندان این وزارتخانه در حال انجام کار خود هستند.

گودرزی در واکنش به رفع پلمب بدون اجازه شهرداری حرف خود را تکرار کرد و گفت: «نه، بچه‌ها دارند کارشان را می‌کنند».

وی در واکنش به اصرار ما مبنی بر وجود بلوک‌های سیمانی جلوی ساختمان وزارت صنعت و رفع پلمب آن به‌صورت دستی گفت: «حتماً پس با هماهنگی این کار انجام شده است».

بنا بر این گزارش سختگیری‌های زیادی برای ممانعت از عکسبرداری افراد جلوی درب این ساختمان وزارت صنعت وجود دارد و همان‌طور که در عکس مشاهده می‌شود بعد از رسانه‌ای شدن شکستن پلمب درب این ساختمان یک نفر از نگهبانی برای جلوگیری از عکسبرداری گمارده شده است.

139502181048354467651104 139502181050007827651114

در عکس زیر مشاهده می‌شود که این بلوک‌های سیمانی که به‌معنای پلمب این وزارتخانه است، توسط دیلم شکسته شده است و راه عبور و مرور مراجعه کنندگان و کارمندان این وزارت‌خانه دولتی را باز کرده است.

139502181057284757651174

با توجه به اینکه مسئولان وزارت صنعت هنوز حاضر به پاسخگویی درباره میران بدهی این وزارتخانه دولتی به شهرداری نشده‌اند، اطلاعات دقیقی درباره میزان بدهی در دسترس نیست اما  گفته می‌شود که حدود ۲۰ میلیارد تومان میزان این بدهی است که ظاهراً قبل از عید برای پرداخت حدود ۷ میلیارد تومان آن توافق شده بود.

منبع: تسنیمدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.